Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy!!!

Príspevok v téme: Vlasy!!!
ajataka

Caute baby,
nikdy v zivote som nemala problem s mastnymi vlasmi. Prave naopak, cely zivot sa mi robili lupiny a to vo velkej miere a nevedela som si s nim poradit. Ale vlasy som mala krasne. Aj keby som ich neumyla viac sko tyzdne, nikto by si nic nevsimol. Prave naopak, niekedy sa zdali po par dnoch este krajsie. Objavila som sampon od Nivey na lupiny, co vymysleli nedavno, vraj so zarukou vratenia penazi. Hned po prvom umyti mi skoro vsetky lupiny stratili. Bola som nadsena. Aso po 4 umytiach tymto samponom, teda asi po mesiaci mi zacali vlasy mastniet. teraz uz po 3 dnoch citim, ze sa mi vlasy zlepuju, hroza! Tento sampon som vylucila a uz asi 4 krat som pouzila iny, ale vlasy stale po 3 dnoch zmastneju. To je riadny humus ten sampon Nivea!!! Neviem ako sa teraz toho mastnenia zbavit. Mam 34 rokov a som bezdetna. Poradi mi niekto?

katyPerry

jaaaj oki :-) ja som si objednala cez net ale vraj ho maju aj v lekarnach tak uvidime. kamoske dost pomohol, dost jej vypadavali vlasy po porode.

kleopatra4589

katyPerry, netusim vobec co je to za sampon.. ale tiez sa chystam obejdnat si nejaky, len co sa dostanem ku katalogu :)

katyPerry

nie je to nahodou ceramidovy sampon od Annemarie Borlind? to je tiez prirodna kozmetika a co som citala tak pomaha na tieto problemy. ja som si ho objednala pred par dnami, tak potom vam napisem aky je :-)

kleopatra4589

ajataka

Urcite skus pouzivat sampony cisto na prirodnej baze. Ja som ich este neskusala, lebo zatial nemam ziaden problem so svojimi vlasmi- bez lupin, nemasneju, huste. Ale moja znama puziva prirodne sampony- neviem co to je za znacka.. a vraj je to uplne super.. vsetky problemy vlasov vymizli. preto moja sestra, ktora mala dost velke problemy s lupinami, si tiez kupila prirodny sampon a po case mala hlavu pekne cistu.

jankaaaaaaa

ja som tiez tak natom ze musim kazdy den umyvat vlasy, ale pouzivanim obycajnych zihlavovych a brezovych samponov sa to trocha vylepsi, ale nic moc

Jela

mozem ti len zavidiet "ajataka", pretoze ja mam taky typ vlasov, ze mi mastneju uz den po umyti a zlepuju sa, resp. stracaju objem a pramienkuju sa uz v zavere toho prveho dna. Takze si vlasy MUSIM umyvat denne a mam stastie, ak nemam aj spominane lupiny, ktore su u nas dedicne a s pokozkou hlavy ako takou (mastna, sucha) ani neviem ci suvisia - teda tie moje. takze BUD RADA a zvykaj si, ak to nahodou tak este ostane, aj tak sa vytesuj. Ja som cely zivot na tom tak, ze ak si vlasy nemyjem uz na druhy den zas, necham ich tri dni ako pises, lebo preto, tak vyzeraju ako so smalcom natrete...
a btw. ak by sa mali pridat kocky do diskusie, ktore su na tom podobne ako ja ak nie horsie, tak ich tu budu pisat miliony..

Kofi

Ja som si ten šampon tiež kúpila ale ja s ním taký problém ako ti nemam.Ale ja tiež nemam stale dobre vlasy je to skôr podľa počasia a podľa toho aj mením šampony.A najlepsie mám v lete keď si ich občas umyjem zmesou žihľavy brezových listov a lastovičníka.

jankaaaaaaa

nemusi to byt len samponom, ale aj prechodnym obdobim - pocasim a podobne. skus si kupit nejaky prirodny sampon bez chemikalii jemny k vlasom, obycajny, napr. alverde alebo jednoducho zihlavovy ci brezovy sampon taky lacny. malo by to pomoct

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk