Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som vobec normálna??

Príspevok v téme: Som vobec normálna??
nyky20

Mám už 20 rokov a ešte som nemala chalana.
Myslím normálny vzťah. Nie som dievča, ktoré by si nebolo schopné nájsť chalana ale hladám chalana, ktorého by som lubila a nie bola s ním len preto aby som niekoho mala. Už mám pocit že sa nedokážem do nikoho zamilovať. Stretávala som sa s viacerími chalanmi ale to bolo len krátkodobé. A skončila som to vždy ja. A nikdy k ničomu neprišlo - proste držím si od nich odstup. Stále čakám asi na niečo čo nepríde.

AdamKrt

ta3:

milenecky zivot ? Tak sa tomu teraz hovori miesto podvadzania manzela ? Mal som o Tebe trochu vyssiu mienku, ako o cloveku... :(

ta3

Nyky, vsetci sme ako jedinci rozdielni, co je dobre alebo plati pre jedneho, nemusi byt dobre alebo platit pre druheho, moj milenecky zivot bol chudobny a ak nejaky bol, tak vacsinou nestastny, o manzelskom radsej ani nehovorim, ale ked sa pytas, tak u mna je to tak, ze nie je to sice laska na prvy pohlad (ale ani to nevylucujem), ale ja sa zamilovavam velmi skoro, na cca 2-3 stretnuti, ak laska nepride hned, zbytocne by som vyckavala, u mna to fungovalo tak, ze koho som chcela ja, ten mna nechcel a kto chcel mna, toho som zas ja nechcela a ked sa to takto vlieklo, raz som si povedala, docerta s tebou, vzdy si chcela niekoho, kto ta nechcel alebo nemohol chciet, teraz je tu clovek, ktory Ta velmi chce, tak to skusis, mozno laska pride casom, no tak som posluchla samu seba, stretavala som sa pravidelne a dost casto s dotycnym muzom mozno pol roka, ale lasky nikde a pretoze mne nikdy neslo o holy sex, nakoniec som sa s nim rozisla, lebo miesto toho, aby som sa tesila na jeho navstevu, zacalo ma to obtazovat

nyky20

Neviem, či to spadá pod tuto temu - skor asi nie : D .....

Ale chcem sa spýtať (hlavne tých, ktorý mali alebo majú dlhodobejší vztah nie mesačný) , že či sa zalubili do svojej/svojho partnerky / partnera ako sa povie na prvý pohlad, alebo či tá láska vznikla až po dlhšom čase po zoznámení???

ta3

nielenze si normalna, ale si aj spravne dievca, drzim palce, aby si toho spravneho, ktory si Ta zasluzi, uz skoro stretla

lost

A u 20 si mozes najst "dlhodoby" vztah :)
Len treba tu knihu aj otvorit aj citat, avsak aj ta kniha musi dovolit sa otvorit..

resp. jeden z hromady muzov v 20 je schopnych a zaroven mozno aj "tuzia" po dlhodobom vztahu...

zase nemsylim si ze je ta planeta AZ TAK BRUTALNE sfetovana...

nyky20

Tak som rada, že sa ešte nájde aspon pár " normálnych chalanov " :-D

JanekMY33 - ja dúfam, že stretnem aj nejakého mladšieho. ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som vobec normálna?? - Fórum - ZDRAVIE.sk