Zvláštna osôbka...

Príspevok v téme: Zvláštna osôbka...
ZáhadnáBaba

Som 17 ročné dievča. Väčšina mojich rovesníčok sa zabáva, chodí von, flirtuje s chalanmi... Ja taká nie som. Kamarátky mám vlastne len v škole, s viacerými si dobre rozumiem, ale tie skutočné by som spočítala na prstoch jednej ruky. V škole som väčšinou veselá, chodím tam s radosťou práve kvôli tomu, že sa mám s kým zasmiať, pokecať. Doma som úplne iná, nechodím von (len ak so psom), nič sa mi nechce, po príchode zo školy by som si najradšej ľahla a spala. Chodím na náročnú strednú školu, lenže učenie mi príliš nevonia. Doteraz som to zvládala v pohode, so známkami som bola spokojná, no teraz je to inak. Nič sa mi nechce - učiť sa, pomáhať doma... Budúci ročník maturujem, no nemám v podstate žiadny cieľ, neviem, čo ďalej. Ľutujem, že som šla na gympeľ. Bývam na dedine, nemám tu žiadnych kamarátov (mala by som na výber, ale s takými partiami, aké sú tu, naozaj nechcem mať nič dočinenia - ožraté, zafajčené detiská...). Keby som bývala v meste, bolo by to úplne iné... Rada by som sa šla niekam zabaviť, nemám kde, nemám s kým, lenže nie som diskotékový typ, mám rada úplne inú hudbu. Nie som ten typ, ktorý behá za chalanmi. Nikdy som nemala chlapca, doteraz mi to nechýbalo, no pred časom som sa namotala na jedného chlapca zo školy, ktorého som videla raz cez prázdniny a zopárkrát v škole a často na neho myslím (pobláznenie, dúfam, že to prejde). S ľuďmi, ktorých poznám, v pohode kecám, no tých neznámych sa hanbím. Chcela by som byť otvorenejšia, menej hanblivá, cieľavedomá, no nedarí sa mi to.

podobna

no asi ti neporadim , ale ja som na tom rovnako...ale ja byvam v meste ..priatelov nemam, vacsinu casu travim doma...no ja mam vela poobednajsich aktivit - vselijake kruzky , tiez vela citam , hram na hud. nastrojoch...mam co robit, len konkakt s rovesnikmi je minimalny...ani v skole s nikym nevychadzam ...viem , ze to je moja vina ...ale neviem a uz ani to nechcem zmenit...tiez som v tvojom veku ,na gympli a neviem vobec kam mam ist dalej ...:))

izziso

najdi si rozne aktivity doma ktore mozes robit a kt ta dokazu naplnit. Bud rada za to aka si. Byt nejakou soplanou kt chodi kazdy vikend von a oziera sa a bali chlapov jedneho po druhom plus sa este s hocikym vyspi, tak bud rada ze taka nie si. Si ina nez druhi, a to je ,,dar,, . len si najdi nejake aktivity vhodne

ZáhadnáBaba

Vychádzam s nimi dobre, no neviem si predstaviť, že by som s nimi niekde šla. Niektoré sú tiež celé dni doma, učia sa, iné zas trávia väčšinu času so svojmi frajermi. A taktiež si neviem predstaviť, že by som sa mala "zabávať" na nejakej pochybnej diskotéke, plnej opitých ľudí, o to ja nestojím. Bohužiaľ, v meste , kde chodím do školy, nič lepšie ani nie je...