Menopauza, klimaktérium

lieskovcek

zsuzska kde problém vzniká? Pošva stráca schopnosť zvlhčovania, veľa vecí na to vplýva aj životný štýl, ale myslím že veľmi málo žien si to uvedomuje. Tam je ten hlavný problém.

zsuzska

mat_ka a to su nejake lieky, cipky, krem alebo co to vlastne je? Mohla by si mi to opisat? Neviem si predstavit kde vlastne ten problem so suchostou vznika, ze kde teda je potrebne ho aj riesit.

mat_ka

Vierocka, tak ono netreba strácať hlavu a treba skúšať, hľadať možnosti. Mne pomohol hydrofemin, keď tebe nepomohlo to, čo si písala tak myslím, že by si ho mohla skúsiť, by si aspoň videla ako u teba bude pôsobiť, či nastane zlepšenie. Tieto problémy nie sú bohviečo preto je potrebné sa s nimi popasovať čo najskôr :)

vierocka514

mat_ka gél ktorý si ty používala? Nech to nemusím hľadať nech sa v tom nejako nezamotám a nestratím? Pomohla by si mi tým. Tieto problémy som nikdy predtým nemala neviem čo teraz nastalo v mohol živote za zmenu že to prišlo :/ a najhoršie že hento mi nezabralo a nadšená z toho som veru nebola

Erika14s

Radi lenze je to velmi tazke hladat ten problem. Mna tiez trapi suchost, dlho som kvoli tomu odmietala draheho on chudacik ani nevedel kde je problem co ma trapi. Furt som si hovorila ze to nikdy nepochopi aj keby som mu povedala a konecne pred tyzdnom som mu povedala o mojom probleme :/

Raddii

Baby už som to tu raz písala - treba si dávať pozor na to aby sme si kvôli týmto problémom nezničili zbytočne vzťah. Nepristupujte k problému so suchosťou tak ako som na začiatku ja k tomu pristupovala. ˇˇZe problém je v tom, že ma drahý nepriťahuje. Problém aspoň u nás bol niekde úplne inde :)

mat_ka

Vierocka každá žena si v tomto smere musí sama vyskúšať čo jej pomôže zvlhčiť, čo jej upokojí prostredie tam dolu.
Na každú z nás môže pôsobiť dobre niečo iné :) tak skús napríklad vyskúšať ešte aj ten gél, čo som aj ja používala a uvidíš....

lieskovcek

Sofka keď ho chceš vvyskúšať tak do toho choď. Každopádne stratiť nemáš čo, môže ti len pomôcť, uškodiť ti nemá ako keďže obsahuje len prospešné zložky pre nás tam dolu :)

sofkasofka

Čauko
áno viem, už som si o ňom čo to prečítala a vyzerá to nádejne, chcela by som ho teda vyskúšať a uvidím ako to bude, ale bola by som veľmi rada, keby mi pomohol zvlhčiť, nech sa nemusím zbytočne už trápiť :(

vierocka514

mandolinka ja som to brala a vôbec mi to nezvlhčovalo, práveže som žiadnu zmenu nepocítila. Neviem či ja som nejaká iná, zvláštna. Že na mňa to nefunguje alebo čo :O