Ako rychlo vyrast?

Niya

Ja mám 13 rokov a som vysoký 169cm. Vyrástol som tak, že som brával BCAA a chodil do skateparku. Pri tomto som nepil energetické nápoje ani sladké vody a za 2 mesiace som podrástol cca 6cm. Hlavne nepiť kávu a energetické nápoje, nepiť alkohol ani nefajčiť pretože to všetko vám zastavuje rast. Pil som aj mlieko pred spaním jeden pohárik aby sa mi za celý ten deň chodenia a namáhania svalov aj trošku spevnili kosti. Zamakáš cca 2-4 mesiace a vyrastieš 7cm a môžeš byť rád. Nečakaj však že keď máš 137cm za 3 mesiace budeš mať 170cm už tých 7cm za dva alebo štyri mesiace je celkom dosť dobrý výsledok ;)

Tomas12345

Cassandra55 :

Máš len 12 rokov , ešte máš 6 rokov na to aby si vyrástla. A ked tak môžeš nosit tenisky s vysokou podrážkou ktoré ta o pár centimentrov nadvihnú.

Vikcu

Ahojte,mám 13 rokov a približne 153 cm. V triede patrím medzi najnižších. Počula som,ževraj pomáha mlieko,ale neviem,či je to pravda. Ja pijem mlieko každý deň a vypijem dosť veľa mlieka. Otca mám skoro 2- metrového a maminu tiež nemam nízku. S jedlom a jedením nemám problém. Jem všetko(ovocie,zeleninu,mliečne výrobky,mäso atď..) aj športu sa venujem. O tri mesiace idem na svadbu a chcela by som dovtedy aspoň trošku narásť. Myslíte si,že narastiem aspoň trochu? Ďakujem

Boss Rage

Dobrý den mam 11 rokov a mam výšku 139cm som najmenší z triedy a som 6 trieda prosím poradite mi z rastom prosiiiiiiiiiiiim ĎAKUJEM

Baler

cau mam 11 rokov a 148 cm a chcem vyrast aby som mohol mat portyho mikinu cize chcem mat velkost mikini z 146/152 na velkost S

veronika 135

Ahojte mam 13 rokov a 164 cm a chcela by som mať 170 aby som mohla isť za modelku bola by som velmi rada keby mi date niaku radu ako rychlo vyrast ĎAKUJEM