Ako rychlo vyrast?

mifor

Swangie55, veľmi pekne napísané. Ja mám 37 rokov a necelých 145 cm a som tu. Kto s tým má problém, je to jeho vec, nie moja.

pomoc prosim

mam 145 a neviem ako virast mam 12 rokov :( pomoc :( a doktor povedal že do 13 rokov budem rast mam problem

pomohlo_?

Ja mam 12 a som prekvapivo 3 najmenšia a pritom 3 nejstaršia z triedy mám 143 je to už velmi stará tema ale chcem sa spýtat či niečo pomohlo?

swangie55

bože vy tu stresujete, že máte v 12 160 cm a chcete vyrast -.- to by ste v 12 kolko chceli mat?! ...175?? a v dospelosti potom 190 cm? -.-
sa pozrite na hviezdy:
Genevieve Hannelius (15 r) = 157 cm
Ariana Grande (21 r) = 153 cm
Laura Marano (18r) = 157 cm
a žijú :D tak serte na výšku :D ... PS: ja mám 13 výška 149 cm a netrápi ma to :D

nikyyy

To nieje podla ničoho... no možno je ale nedá sa to ovplivnit napr ja mam 12 a meriam 160 cm
moja kamarátka ma stejne a meria 175 nikto za to nemôže :)

wow

Hah :D s tým ti nepomôže nikto. Je to genetika. Ja mám 15 a mám 174 cm. Už nechcem rásť ale aj tak to proste neovplyvním. Proste sa to nedá ovplyvniť.

gegalank

prosim poradte mi ako mam vyrast mam 13 rokov a mam 153 cm. Poradte mi prosím ako mam vyrast lebo som druhý najmenši z tridy. prosím poradte mi ako mam rýchlo vyrast. Prijmem akúkolvek radu. :D