Miluj Svoj Zivot

blumchen

ahoj nezabudka...no tak to mame spolocne tiez nemam vela stastia v laske alebo si to stastie neviem udrzat...mala som 2krat ..4-rocne vztahy..obydva skoncili ...vlastne ja som to vzdy ukoncila akoby som sa v tom vztahu dusila a potrebovala slobodu..neviem..alebo som sa citila nieco menej ako moj partner...a to vsetko koli mojej chorobe..socialna fobia atd...

nezabudka_a

V mojom živote boli obdobia, kedy som bola hore a inokedy zase dole. Je to taka akokeby sinusoida. Tak to preziva asi vacsina ludi.Avšak jednina oblast, v ktorej som dole stále, su vzťahy, tie partnerske. Neviem čim to je, ale nedari sa mi v laske. Neviem, kde je chyba. Ano, zacat by som mala predosvsetkym od seba. aj som toho uz dost na sebe zmenila a stále sa snazim byt lepšim a lepsim clovekom. No ja jednoducho nedokazem najst toho spravneho cloveka, ktorý by mi vyhovoval po všetkych strankach (nemusi po vsetkych staci po vacsine :D)A či milujem život? Som rada, že žijem, aj ked sa trápim občas, no stále od neho čakám, že mi ponúkne čosi lepšie...

blumchen

ahoj Mnamka257...no to nemam rada ani ja..a uz vobec nemusim byt stredom pozornosti..vlastne som vela pisala do temy Cervenanie..takze som este k tomu aj strasne hanbliva ale viem ze keby to cervenanie neexistovalo bola by som uplne iny clovek...

blumchen

ahoj Lillss..preco ta zivot nemiluje? to si nemyslim ze ta nemiluje to skor ty nemilujes jeho..tiez som si to myslela ze ma nemiluje ale je to vsetko na nas ako sa k zivotu postavime..mam negativne myslienky na zivot a kam som s tym dosla??? ze som sama a nestastna...