kde si?

Príspevok v téme: kde si?
lulu24

uz som zufala, kde mam najst toho praveho? zda sa mi akoby muzi vobec nemali zaujem o vazny vztah plny normalnych veci. Akoby vsetci muzi okolo mna hladali len vsetko nezavazne, vsetko kde nemusia byt priputany. To je taka moda? Alebo len ja mam stastie na tychto muzov? Ani vonku, ani na internete (pokec, atd..) som nenasla muza co by chcel normalny plnohodnotny zivot. Uz si myslim ci som normalna ked vsade okolo maju vztahy plne lasky a ja nic :)len navrhy na sex, na kamaratstvo so sexom, na sex s kamaratstvom atd.. kazdy by len trtkal, no lubit nema kto.. ako uz raz niekto povedal.. ja milujem sex, nie som zla partnerka, myslim aj celkom pekna a aj tak som sama. Alebo uz vsetci muzi co si chcu zalozit v buducnosti rodinu a mat pri sebe naozajstnu zenu, vymreli??? Kde ho hladat.. dakujem :))

ta3

Bibi,
a ked som uz povedala A, poviem aj B, nielen cely zivot sama, nestastne lasky, katastrofalne manzelstva, neuveritelne tazke porozvodove komplikacie, ale aj rakovina a nesmierne tazke a smutne detstvo, no, nijako sa nestazujem, vsetky tieto problemy, ktore sa valili jeden za druhym ma nakoniec posilnili a urobili zo mna vnutorne silneho a aj ovela lepsieho cloveka

ta3

Bibi,
on sa po nejakom case znovu vratil a aby nesiel sediet, zavreli ho v Pezinku na psychiatriu, tam som ho aj navstivila, ale on tam nebol iba koli tomu, aby sa vyhol sedeniu, ale on tam nakoniec skutocne patril, myslim, ze uz v zahranici to postupne psychicky nezvladal a aj preto sa vratil domov, no a potom v tom Pezinku medzi tymi fakt dusevne chorymi sa uz nakoniec pomiatol aj on, takze tak

bibi123

ta3-som nevedela, ze mas cely zivot taketo trapenie:O((( a neskusala si vyhladat tu svoju lasku, ktora emigrovala?

ta3

AdamKrt,
obaja nemohli a to je veru horsie ako keby nechceli, lebo tam nie je ziadna sanca ani mat deti ani na nahradne sposoby milovania, obidvaja totiz mali z toho take komplexy, ze ma k sebe nepripustili ani na 10 cm

AdamKrt

ta3:

nechcem vrtat, ale i impotent moze zenu velmi dobre ukojit. Milovanie neni iba o stojacom penise... Ale pravda, ak niekto nechce, je to horsie, ako ked nemoze.

ta3

Lulu,
v ziadnom pripade Ta nechcem odradzat, len mi neda nezareagovat, pretoze ja sa s tymto problemom borim uz 33 rokov, od studentskych cias intenzivne hladam toho praveho a stale nic, medzitym som sa 2x vydala, no neboli to ti pravi a tak to aj dopadlo, velmi dlho som nemohla pochopit preco, stale som sa pytala preco prave ja vzdelana, pekna, pevnych moralnych zasad a totalne verny typ nemozem najst svoju spriaznenu dusu, keby nie krasnej osemrocnej celostudentskej laske (zial, ked som ocakavala, ze sa po studiu zoberieme emigroval, ja som nemohla s nim ist, lebo som nemohla opustit svojich chorych rodicov) veru vobec neviem co laska a perfektny sex je, odvtedy ho stale hladam a to je uz 33 rokov a nic, nic iba vzduchoprazdno, ked som mala 30 spanikarila som, lebo uz som velmi tuzila po detoch, tak som sa neuvazene vydala, no uz po polroku manzelstva som vedela, ze to bola hruba chyba, no ale mam z tohto manzelstva aspon zdrave a krasne dvojcata, dlho som bola presvedcena, ze snad preto som stale sama, ze neskacem z postele do postele, ale poslednych par rokov mam uz na to inu teoriu, je to proste moja karma, ja uz mam dospele deti a verim, ze laska kvitne v kazdom veku, preto sa nemusim ponahlat, ale hladat som neprestala, hovori sa, ze kto hlada, najde, ja uz sakramensky dlho hladam, ale stale nehadzem flintu do zita, stale verim, ze raz ho najdem, lebo vravi sa aj to, ze bud viera popusti alebo sa farar poserie, v mojom pripade to bude urcite druha moznost, lebo ja stale verim, ze aj pre mna tam niekde ten pravy musi byt, iba ho musim najst, tak ho hladam, este len tak na ilustraciu poviem, ze je len velmi male percento muzov s vaznymi sexualnymi problemami, ktore im znemoznuju vztah so zenou, no ja som natrafila hned na dvoch takych, do ktorych som sa vazne zamilovala
Tebe Lulu radim, nespanikar, nedaj sa pod cenu, nezlavuj zo svojich moralnych zasad, nechod do manzelstva iba koli tomu, ze si uz unavena z hladania, to nie je riesenie, to su iba zbytocne komplikacie, zelam Ti vela stastia, aby si tu svoju polovicku nemusela hladat tak dlho, ako ju hladam ja

GiovanniX

cez FB sa nezoznamujem,len tam vidim statusi,ako odpoveda komu,alebo priatelov atd...vela zistis,len treba hladat.Ale nikdy nemas samozrejme istotu v nicom.

GiovanniX

hram sa na detektiva,napr.Facebook je napomocny :D,ale tak ked sa rozpravas uprimne s druhou stranou(myslim objektom zaujmu),tak hadam nebude klamat,az tak klamat a stale je tam moj tusak,ak nemam z nej dobry pocit,tak ruky prec od nej.A zaujima ma minulost dievciny,u mna neexistuje,ze minulost je tabu,nechcel by som zazit,ze chlapci budu pokrikovat po nej,ze dobra si bola v posteli,alebo najdem o nej dake domace xxx video:D,ked uz chodime.Som proste opatrny.Samozrejme,ani mne nevadi ked si daka zistuje daco o mne,kludne,ja neklamem,rovno odpoviem.