kde si?

Príspevok v téme: kde si?
lulu24

uz som zufala, kde mam najst toho praveho? zda sa mi akoby muzi vobec nemali zaujem o vazny vztah plny normalnych veci. Akoby vsetci muzi okolo mna hladali len vsetko nezavazne, vsetko kde nemusia byt priputany. To je taka moda? Alebo len ja mam stastie na tychto muzov? Ani vonku, ani na internete (pokec, atd..) som nenasla muza co by chcel normalny plnohodnotny zivot. Uz si myslim ci som normalna ked vsade okolo maju vztahy plne lasky a ja nic :)len navrhy na sex, na kamaratstvo so sexom, na sex s kamaratstvom atd.. kazdy by len trtkal, no lubit nema kto.. ako uz raz niekto povedal.. ja milujem sex, nie som zla partnerka, myslim aj celkom pekna a aj tak som sama. Alebo uz vsetci muzi co si chcu zalozit v buducnosti rodinu a mat pri sebe naozajstnu zenu, vymreli??? Kde ho hladat.. dakujem :))

AdamKrt

GiovanniX:

ako zistujes, ak povedzme to neni vobec nikto z Tvojho okolia, koho by si sa opytal ? :) Hras sa na detektiva, ci si ho zaplatis ? :)

GiovanniX

Samozrejme v laske neexistuje istota.Ale ja sa znazim cim viac zistit o objekte mojho zaujmu :) zle spravy sa siria velmi rychlo a neviem preco,zatial som mal vzdy dobreho tusaka,ked citim ze daco nie je v poriadku s tou babou,tak ruky prec od nej.A dodatocne sa mi vzdy potvrdi,ze mozem byt rad ze som si s nou nezacal.
Ale pevne verim,ze raz si najdem tu ktoru hladam,nevzdavam to urcite.

AdamKrt

GiovanniX Dnes 19:39:

tiez mam rovnaky zamer, ale tak lahko to zas nezistis. Ludia sa dokazu dost pretvarovat a zistit mozes i po rokoch, ze niekto zahyba, ci nemusis to objavit nikdy.

AdamKrt

lulu24:

vidis a ja som mal tiez dlhe roky problem najst partnerku, ktora by chcela seriozny vazny vztah a i ked som teraz vo vaznom vztahu, kludne by som siel do zalozenia si rodiny, manzelstva, ale narazam zatial po dvoch rokoch na pochybnosti partnerky, ze kde sa este plasim.

GiovanniX

Ja len za seba mozem hovorit,samozrejme chcem si raz zalozit rodinu.Ale urcite nie s dakou ktora nie je podla mojich (moralnych) prestav.
Aj ja uz dlho hladam tu "pravu" a nic,samozrejme tie neprave su XY,ale naco chodit s takou,ktoru by som si nikdy nevzal za manzelku?
A v dnesnej dobe naozaj chlap nepotrebuje sa zaviazat k tomu aby mal sex,navarene,dieta...,ale samozrejme model rodiny by mal fungovat vzdy medzi ludmi,inak budeme ako zvierata(a dovolim si tvrdit ze väcsina sa tak uz aj chova)

sabynka

LULU

Mám podobné pocity ako ty. Možno ešte umocnené tým, že mám pocit, že mi uteká vlak a ak rýchlo niečo neurobím, tak mi ujde :-). Ale isto viem, že aj pod týmto "tlakom" nechcem urobiť nejakú hlúposť a "lacno sa predať" ako to povedala Jajka.
Áno, je mi smutno samej, je mi smutno, že aj keď niekoho spoznám, tak vždy po prvotnom nadšení z toho človeka to skončí sklamaním, lebo zistím, že stále je to len o tom istom - len brať, nič dávať a k ničomu sa neviazať...

Ale ak Lulu a ja tvrdíme, že existujú ešte "normálne" ženy, čo chcú "normálnych" mužov a ak Jajka a Uhlie tvrdia, že aj "normálni" muži existujú a chcú nájsť "normálne"ženy, tak prečo, sakra, nemôžme na seba nejak natrafiť ??! :-)