Lacný dobrý zubár

gabby

Potrebujete ošetriť boľavé zúbky, máte zubné kazy alebo chcete vymeniť staré amalgámové výplne za pekné biele? Som študentkou zubného lekárstva a ponúkam Vám tieto služby za veľmi prijateľné ceny. Všetko sa robí pod dohľadom skúseného lekára. Bratislava
V prípade záujmu ma kontaktujte na: gabriela.porubska@gmail.com

vankusik3

Bola som u zubárky a platila som za jeden zub 220€, ťahanie nervu, a konečné ošetrenie no hrôza a to za účasti poisťovne.Vláda by sa mala zaoberať aj s poplatkami u zubárov, veď nemáme rakúske platy ani dôchodky.

neprezradim

Nahodou, mam dobru a podla aj lacnu zubarku, v BA. Ale ma vela roboty a novych pacientov neberie.

Produktdoby, ty nie si produkt, si nieco horsie. Uz aby ti dali zubarsku vrtacku a mohol by si to robit. Mozes ist kusok do Viedne, kusok do Mnichova, kam chces ..

Za tie ceny, co tu zubari (a lekari) robia, odvadzaju dobru robotu. Len tam treba chodit a aj sam sa o zuby (alebo seba) starat.

vebe

Bud lacny, alebo dobry, oboje sa neda. Mas jedny zuby, ukazujes ich cely den a cely zivot, jes s nimi, tak to stoji za investiciu. Nic horsie ako ked sa niekto usmeje a vidis desne zuby. V mestach ako BA mozno aj KE sa asi neda robit zubara velmi lacno, najmy nepustia. Okrem toho, treba pozriet aj na vybavenie. Zazila som aj starsiu zubarku, myslela som ze byvala pedagogicka zo stomatoligikej kliniky, ze to bude dobra volba. Omyl, teta mala stare vybavenie a robila zastaranymi metodami, vela okolo toho rozpravala, ale vysledok nic moc. Neda sa to porovnat so sucasnou zubarkou, ceny nie su nizke, ale co urobi je vyborne, ma krasne vybavenie a viem, ze je fakt dobra. Nesuhlasim, ze by u nas neboli dobri zubari, ako vsade su aj taki aj taki, su aj naozaj vyborni. Skuste kuknut ceny v niektorych oklitych statoch, za to iste nasobne viac.

Bee26

Ahooj, dnes som bola na preventívnej prehliadke a odstraňovala mi zubný kameň. Chcem sa opýtať či je 20 eur za odstránenie veľa. ďakujem

Zabkaaa

jojkaaa
viem ti poradiť veľmi dobrého zubára v KE. Len to má háčik, že má ambulanciu v BA ale chodí do KE často za pacientami. Mne dal všetky zuby dokopy a nemožem si sťažovať,práve naopak. Vždy som mala veľký problém so zubármi..s týmí čo boli lacní som tak aj dopadla, že mi zuby nerobili poriadne a doplatila som na to..
Zuby máš len jedny a treba sa o ne starať, lebo ich náhrada resp. implantáty su sakra drahá záležitosť.

Ide o www.dently.sk

Drž sa:)

produktdoby

v SR? tu nie su dobri ani ti drahi.. zubarov je u nas nedostatok a dopyt po nich velky, takze im moze byt kvalita ich roboty akurat ukradnuta a klientelu budu mat stale.. ale ti co maju zmluvy s poistovnami ti su zvlast zdraviu nebezpecni, ja neviem ci oni vobec naozaj vystudovali stomatologiu alebo si spravili len nejaku rekvalifikaciu po vyuceni za murara.. a ani ti 'lacni' nie su lacni. cloveka to stoji zdravie a nervy a nutnost opakovanych zakrokov a oprav nedbalej predoslej roboty stoji v konecnom vysledku aj viac ako ti "drahsi".
je to tu bieda ako so vsetkym v nasej republike

izak Stein

Zdravim, nj ak mozem poradit.....

www.gradent.sk

Ak mas problem poradi ti v poradni, ma asi tak najlepsie vybavenie po Schillovi v Bratislave, ale tak co sa tyka vychodneho slovenska tak jednoznacne na otazku Dobry zubar kosice - Emil Gramata.

Ako vravim pozri hlavne web, ja som ho nasiel podla googlu, no a dokonca som sa u neho objednal online...

takze som napisal aky mam problem, odpovedal mi s tym ze si mozem vybrat termin a objednat sa.

tak sa stalo a chodime tam uz cela rodina.

Aj ked nie je najlacnejsi, ale ani najdrahsi. Ale rozhodne je dobry zubar