Brigada ci praca?

Príspevok v téme: Brigada ci praca?
achhhhhhhhhh

Zoznamila som sa s jednou babou na jednej brigade a super sme si rozumeli, a kedze sme obe nezamestnane tak sme si vybavili brigadu v Prahe a tesili sme sa tam.Ale nastal problem, lebo mne vcera volali z jednej firmy kde som bola davnejsie na pohovore, ze ak mam este zaujem ze ma prijmu na trvaly pracovny pomer. A tak som to dala vediet tej kamoske a ze asi z Prahy nic nebude, ze este neviem, a ta mi zacala vycitat, ze to jej nemozem urobit, ze uz si aj kufor kupila, peniaze zamenila, tesila sa tam, ze vazne jej toto nemozem urobit mi sklamane pisala... A ja teraz neviem co mam urobit...Ako by ste sa rozhodli vy? :-(((

jajkafr

achhhhhhhhh
záleží od toho ako veľmi ti záleží na práci... trvalý pracovný pomer je viac ako brigáda. Keď brigáduješ neráta sa ti to do dôchodku, máš minimálnu šancu postupu a navyše s tebou každý kýve ako sa mu chce, pretože si len brigádnik... je to na tvojom zvážení... na druhej strane je kamarátka, ale ak je to ozaj dobrá kamarátka tak ťa pochopí nech si vyberieš ktorúkoľvek variantu... držím palčeky, aby si sa rozhodla správne