Už 2 roky bez lásky

Príspevok v téme: Už 2 roky bez lásky
emka212

ahojte som už 2 rok sama...začínam sa cítiť dosť smutne a chýba mi láska...pred 2 rokmi som sa rozišla s chalanom bola to moja prvá láska a trvala cca 3 roky rozišla som sa s ním lebo sa zmenil ....to sa mi už nechce viac rozoberať len začínam pochybovať či som spravila dobre ked som sa s ním rozišla či nebol pre mňa práve ten pravý ....ale asi nie kedže už niesme spolu....ja len teraz stále premýšľam lebo odvtedy som nemala žiadny vzťah ...lebo vždy sa mi bud chalan ktorý má záujem nepáči alebo ked sa mi nejaký páči tak je tam nejaký problém napríklad teraz sa mi jeden páči ale je hrozne hanblivý a ja tiež niesom dvakrát na tom lepšie :) sama prvý krok neurobím...ale už mám 22 rokov a nechcem byť sama hlavne ked su aj kamoški zadané...ked su s priateľmi tak rozmýšľam ake by to bolo pekné mať niekoho... :((( čo mám robiť? kde hladať lásku? na interntové zoznámenia sa moc dávať nechcem nikdy neviete koho tam stretnete..ako chodím sa von baviť skoro každý víkend ale nejako sa mi nedarí niekoho si tam nájsť...ale fakt by som to už chcela zmeniť :(nechcem byť už tak dlho sama...

Slobodna

t333: len si to ďalej nahováraj. Takto to funguje. Keď muž zaplatí kávu alebo obed žene, tak robí čo? Niečo od nej očakáva. Keď manžel dáva manželke výplatu, tak robí čo? Zlatokopky to sú už veľký extrém.

lost

Ja napriklad nie som nejaky bohaty clovek, ale nemam problem pozvat kohokolvek na obed, ci na dovolenku len tak "zo srandy", tj. aby som mal nejaku spolocnost, s kym pokecat a robit aktivity co sa daju len "multiplayer" (ale myslim hlavne nieco ako tennis, playstation, alebo cokolvke ine :P )

i ked vlastne aj toto je len obchod, tj. "kupim" si niekoho "cas" alebo tak nejak :) :D
ale tym by sa dal definovat ako "obchod" uplne vsetko a cokolvek :)

ale velmi malo ludi sa necha pozvat, lebo bud nemaju cas, alebo si myslia ze ich balim (haha, hlavne ked pozvem chalana - primitivne myslenie muzov co som skusil pozvat..lol ved to je nieco ako pracovny obed, aby som nemusel chodit sam :D ), ale tak co uz.. naucil som sa chodit vsade sam a da sa to :)
je to ale divne, ale casom ten pocit snad opadne :)

t333

Slobodna,
vdakabohu su aj normalne a pekne baby, ktore nepozeraju len na peniaze. niekde ich je viac, nieke menej...
Podla toho co si napisala si sa vsak prave zaradila do tej druhej skupiny, ktora berie vztahy ako obchod v style ja ti dam sex, ty mi das peniaze a naopak. Je fajn, ked da baba najavo kam patri - aspon viem ci s nou mam stracat cas, resp. ci s nou mozem ratat ako s rovnocennou partnerkou alebo ju len "pouzit" ako tovar.

Slobodna

beskyd dosť sexistický príspevok, ale keďže si 9 rokov bez partnerky, tak pochopiteľný. Čo sa týka toho materiálneho zabezpečenia, vy muži sa ním veľmi často a veľmi radi oháňate. Vždy to bolo tak, že muž platil žene za sex a vždy to tak ostane, len v inej podobe. Vy s nami tiež predsa nie ste len kvôli našim pekným očkám. Muž si vždy vyberie krajšiu ženu - zrejme tiež kvôli prestíži medzi ostatnými mužmi a žena si vždy vyberie muža, ktorý vie a dokáže zarobiť peniaze. Tak tíško :)
Vy sa o nás staráte a my sa o vás tiež staráme, ale každé pohlavie iným spôsobom. Nič nie je zadarmo !)

dexter

beskyd,
uplne suhlasim.... bohuzial. neviem sice ci by som to cislo odhadoval tak vysoko ale v principe mas pravdu v tom, ze malokedy sa stane, ze vztahy vznikne z toho, ze sa obaja navzajom chcu. vela ludi ide od vztahov len preto, aby niekoho mali - aby nevytrcali z radu.
a potom samozrejme, ze taky ako ja alebo ty vyzeraju divne.

TrainingBoy

tak to je potom ine, myslel som ze tych uchadzacov bolo viac, z tvojho prispevku to tak znelo :) v tom pripade neber moj prispevok do uvahy

beskyd

fuha, no podla mna vacsina populacie nema na to aby zbalila niekoho koho skutocne miluje, takze takych 90% vztahov je len kompromis a teatro takze z 2 rokov by som nerobil taku tragediu:) ja som bez partnerky 9 rokov, mam 25 a tu som, staci sa tu v BA pozret kolo seba a cloveka hned prejde chut, aj ked neviem ci aj zeny maju tento pocit alebo sa ich vnimanie obmedzuje na materialne benefity a prestiz medzi ostatnymi zenami ktora zavisi zase od toho zabezpecenia:))

emka212

takže takto tých záujemcov nebolo veľa bol iba jeden taký ktorý sa fakt odvážil pozvať ma na rande ale fakt to nebol môj typ resp. ani nie typ ale už len jeho správanie sa mi nepáčilo potom boli len taký ktorý naznačili že sa im páčim ale nič viac sa neriešilo a naposledy som si začala s jedným ktorý mal záujem a ja tiež ale pokazilo sa to on s toho vycúval ešte skôr ako sa niečo stihlo začať takže asi tak...