Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomoc s uverom

sya

no ten uver je len na mna..ziadny papier, ze som mu dala peniaze.. on to 5 rokou platil, daval peniaze na nas spolocny ucet a tak to csob stahovala kazdy mesiac.. a jedneho dna prestal.. uz je neskoro nadavat si, len ma to troska hneva, ze som taka hlupa bola.. darmo, ze ja on a rucitel vieme ako to bolo.. ale to mi asi nepomoze.. :(

lost

a neda sa tak, ze vyhlasis osobny krach, alebo bankrot a potom ti vymazu uver?
(toto som len niekde cital, ale netusim ako to v praxi funguje). To by musel niekto iny napisat, kto sa tomu rozumie.

a ten uver je pisany len na teba, cize vlastne neexistuje nikde na papieri ze si mu pozicala peniaze? cize v podstate ta okradol o 5000 (alebo viac) eur a kasle na to vratit to ?

sya

dakujem.. ja len ci nehodou by si nevedel poradit.. ten uver je este asi 5000 euri.. je pisany na mna.. takze uz ho platim od juna min roka, ked ten moj"kamos" prestal platit.. domou idem az v auguste, zeby som sa poradila.. len sa chcem spytat ci by som mohla tie peniaze nejako dostat naspat odneho, viem, ze ma peniaze.. aj keby som si mala zaplatit niekoho za polovicu a polovica sa mi vrati.. ja som tie peniaze nikdy nemala.. teraz uz viem, ze nedam nikomu ani 5 euri..

sya

lost no trosku sklamana, ale uz neriesim... rozhodla som sa, ze to splatim aj ked som tie prachy nikdy nevidela... ale budem mat pokoj... problemi na dalsich paru rokou mi netreba, vlacit sa do nekonecna po sudoch a tak by ma to este stalo min 3x viac... nabuduce budem vediet, ze sa nema pomahat... :(

bibi123

lost-nebol to az taky vazny problem a keby mala skoncit za to za mrezami, to by museli traktory z neba padat:O)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomoc s uverom - Fórum - ZDRAVIE.sk