Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Napisat pozdrav?

Príspevok v téme: Napisat pozdrav?
zuzkazuzka

Pred 4 mesiacmi sme sa rozisli s priatelom. Boli sme spolu asi pol roka a od rozchodu nie sme v kontakte. Mesiac po rozchode som mala meniny a pri tej prilezitosti mi mailom poslal blahozelanie. Tento zyzden bude mat meniny on a neviem, ci mu mam napisat nejaky pozdrav.
Nechcem byt neslusna, kedze on mne zablahozelal, ale..... Nerozisli sme sa sice v zlom, ale aj tak je to divne,...neviem, o nom teraz nic, mozno aj niekoho ma, tak nechcem, aby si myslel, ze sa mu chcem nejako pripominat.

Napisali by ste, alebo nie?

Dakujem, za odpovede.

Deee

takto kratko po rozchode a zo slusnoti by som napisala, nieco neutralne, ale o rok ci dva, by som si uz asi nespomenula vobec, pre priklad uvediem byvalu priatelku mojho manzela, ktora mu po 4 rokoch v case ked sme chystalu svadbu napisala, ze sa jej narodilo babo...dakujem pekne a blahozelam, ale preco nas tym obtazuje?

0vecka

2 bibi lenze ako vidis u nej je to este cerstve nex mu napise ked bude za tym napr nabuduci rok nemusi prerusit kontakt ... ale podla mna v pripade ze ti dvaja neudrzuju dalej styky tak je hlupost si pisal po tak kratkom case pozdravy...

lost

To ze niekto mne nieco prinesie na moj "sviatok" neznamena ze mu MUSIM urobit to iste :)

Avsak,, ak to TY citis ze si to blahozelanie ZASLUZi, tak nie je problem mu to napisat :)

Podla mna by si sa nemala riadit tym ze "co sa patri" ale to co Ty chces.
(vramci neublizenia inemu)

Moze to byt tak jednoduche ako "Vsetko Najlepsie (meno)" alebo akokolvek dlhe a komplikovane :)

hsfd

napisala by som mu..presne pre to co napisala bibba..predpokladam ze ste spolu prezili krasne chvile a mne to pride celko normalne...

bibi123

zuzkazuzka-mne to pride tak, ze Ti tu radia len deti.. sme predsa dospeli ludia, ked som s niekym prezila spolocnu minulost, nie je dovod, aby som na daneho cloveka zanevrela... ja si so svojimi byvalymi pisem blahozelania, aj ked nie sme 10rokov spolu, ak bolo treba, pomohli sme si. Ked sa stretneme na ulici, pozdravime sa a netvarime sa, ze sa nevidime... Pokial ste sa nerozisli v zlom, nie je dovod sa spravat ako ohrdnute decko, ale pristupovat k tomu vyrovnanym sposobom..

sabynka

Ak rátam správne, tak nie ste v kontakte celé 3 mesiace, že?
Nechaj to tak. Ak to má byť len zo slušnosti, tak to nemá význam písať prázdne slová...Nepíš. Postupne zabudnete obaja.

zuzkazuzka

OVECKA - Ide len o to, aby som mu napisala na revans, kedze napisal on mne. Uz som ten rozchod prekonala. (Dufam)

Pockat? Potom uz nebude mat meniny....ci to hned potom spojit s prianim veselych Vianoc? :-)))

zuzkazuzka

SHAULA - nie, nie sme v kontakte. Po rozchode sme sa asi 2x stretli, potom sme si vymenili zopar sprav mailom a potom uz nic, az keď mi napisal ten pozdrav. Za ten som mu podakovala a potom zase nic. Preto neviem, ci mám alebo nie.

OVECKA - On mi napisal po mesiaci a vobec sme sa nebavili o nasom vztahu, ci rozchode, len cisto blahozelanie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Napisat pozdrav? - Fórum - ZDRAVIE.sk