Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otlak na pupku z piercingu?

Príspevok v téme: otlak na pupku z piercingu?
heeeelp

pred tyzdnom som si dala piercing do pupka, a mam dost velu tu spodnu gulicku a vo vnutri v pupku sa mi urobilo nieco ako otlak, je to taky pluzgier biely a po okrajoch uz trochu aj cierny.. stalo sa vam to niekedy? ozaj mozem ratat s tym ze je to len otlak a zmizne alebo je to nejaka alergia na bioplast?

pupok323

ja mam pirsing v pupku uz asi cca 4 roky a nic podoben som nemala,ale asi to bude naozaj ten hnis,s tym skusenosti nastasie nemam,ale mam skusenost so zapalom,po mesiaci sa mi to poriadne zapalilo az s bolestami ked nieco take nastane odporucam framikoin krem pouzivat tyzden kazdy den a vsetko bude ok ;)

chuckiii

Heeeelp :) takze pekne po poriadku.. ja mam v pupku uz mesiac ...to co popisujes mi pripada ako hisanie.. ja som si ten bliey pruzgier vytlacila a odvtedy pokoj :) hlavne si to cisty ! skus liehom,mne pomaha.. dalej.. ty tam mas bioplast? ja som si dala chirurcicku ocel,ta sa hoji najlepsie :) tak dufam ze sa ti to zahoji :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otlak na pupku z piercingu? - Fórum - ZDRAVIE.sk