Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG - uzkost

Príspevok v téme: RNG - uzkost
probleeem

Dobry den RNG,

Chcela by som Vas poprosit o radu na nejaky potrvinovy doplnok, ktory dobre posobi na uzkost. Svoje probelmy popisujem v teme "fyzicky alebo psychicky problem". Nie som si ista ci moje problemy sposobuje uzkost, ale priznaky tomu nasvadcuju. Rada by som skusila nieco, co by mohlo na uzkost zabrat, teda najma na fyzicke prejavy, co by mohlo potvrdit ci je to spravna diagnoza alebo nie. Beham po roznych doktoroch so samymi dobrymi vysledkami ( co ma tesi, ale aj desi to ze to moze byt psychikou). Moje stavy ale nie su natolko vazne aby som sa nechala nejakemu psychiatrovi napchat hned chemiou (a ziaden doktor ma tam zatial neposlal). Existuje nieco prirodne co by mi mohlo pomoct, ak su moje problemy sposobene psychikou? (ale nieco z coho nebudem este viac omamena).
Dakujem vopred!

RNG

Bezne na to su z doplnkov napr SJW, 5-HTP, GABA, SAM-e, mineraly, vitaminy B(stress B plus C),rybacie oleje, vitamin D-3, zlepsenie spanku bylinnymi vytazkami(valerian, chmel, passiflora) a podobne. Neviem, co ti z toho zaberie, lebo uzkost a depresie maju rozne povody. Niekedy su aj prejavom zamorenia toxickymi materialmi, napr tazkymi kovmi aroznymi organizkymi toxinami. Tam pomoze chelacia a enzymi na odmorenia.A samozrejme cista voda.
Skodlive su pridavky MSG(monosodium glutamate a rozne podobne derivaty) a samozrejme umele sladidla, najma aspartame.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG - uzkost - Fórum - ZDRAVIE.sk