Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tofu na smotane

smajliQa

len ma trochu mrzi.... ze moj priatel, ked sme spolu zacali mi vzdy hovoril ake su krasne...no co si o nich mysli teraz neviem .:D:D:D:D aj ked hovori ze su stale krasne...viem ze by rad bral vacsie..aspon take jak na zaciatku :D

smajliQa

s co mam povedat ja,??? z prs z 96 na 86 .... tak teraz???? mam mat sebevrazedne sklony,?? hah :D.. nie, aspon konecne nemajuu narazky a necumia.lol..fuj

tofu_

Mňa sa pýtaš? Že jej to lezie na nervy, keď si len to jedno všímajú, na to ju upozorňujú. JE JEJ TO NEPRÍJEMNÉ...

tofu_

Aj na také mám príklad :D Mám chudú - úplne štíhlu - kamarátku a má veľké prsia a neustále jej tam niekto čumí, niekto ju upozorňuje na jej dekolt a furt, lezie jej to na nervy. Predstav si, že by ti tam furt niekto čumel, no ja by som nemenila. :D

TrainingBoy

no pre zaciatok bude aj to stacit, zlepsia ti stabilitu a celkovo bude ten cvik efektivnejsi, ostatne aj vlastna vaha ti na zaciatku da zabrat, po case by bolo vhodne zvysit vahu a znizit pocet opakovani, ale pokial na to nemas moznosti tak nevadi
a zostihlenie sa da docielit jedine celkovym schudnutim, zial to sa inac neda, ale vyformovanie ti podla mna dost pomoze

tofu_

Pozri, aj ja mám malé prsia a čo? Aj malé prsiu sú pekné, každému sa hodia iné, s tvojou chudou postavou by si vyzerala smiešne, keby máš veľké prsia. Tvoje sú akurát k tebe, patria k tebe :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.