schudnime spolu...

Príspevok v téme: schudnime spolu...
vercaa

ahojte baby!!!strasne chcem schudnut...ale samej mi to nejde...neprida sa niekto??budeme sa spolu drzat nejakej diety a cvicit a pisat si vysledky...spolu nam to pojde lahsie,lebo mam kamosku,ktorej sa to podarilo pomocou netu a bab...takze niekto sa ku mne prida??zacneme kedy??a nejaka vhodna dieta??vdaka...a fakt pomozte,lebo som sa zhrozila pri pohlade na seba....

pekna baba

Zuzka:
som rada, ze moja rada nejako moze pomoct. Mam skusenosti s dietami, pretoze odkedy byvam v Australii akosi mi juzna pologula nevyhovuje a z nicoho nic som zacala priberat. Ked som studovala v Cine, na klinike kde som praxovala bol jeden lekar, ktory mal ohromne obezne pacientky z celeho sveta. On osobne tvrdil, ze sport hoci pomaha, akonahle ho zastavis (sport) na par dni znova sa tuk zacne na tych istych miestach hromadit. V Cine to on riesil tak, ze na tieto "slabe miesta" (zadok, stehna, brucho) napichal vyse
40 ihiel, napojil to na elektroakupunkturu a zeny tam chodili na 2-hodinove kury kazdy den. Vysledky boli ohromne, najlepsie na tom bolo to, ze ani po rokoch (sledoval ich vyse 5 rokov) nepribrali a hlavne nemali tukove sklady na tych miestach kde mali robenu proceduru. Hoci na kazdeho funguje nieco ine, existuju zakladne pravidla - polievky (aby telo malo teplu stravu, a salaty s kuracim masom (rybu nedoporucujem kvoli vysokemu zlozeniu mercury). Tiez male davky, a jest kazde tri hodiny (ozaj male davky). Zo sportu rychlochodza ja absolutne najlepsia a australske vyskumy zistili rytmu 8 sekund super-rychlo a 12 sekund pomaly funguje nalepsie spolu 20 minut. Cize 8-12-8-12-8-12. No a nakoniec a to najdolezitejsie - mentalne cvicenie no a prave v tom mi pomaha ta stranka ktoru som tu uviedla. Klikni na YOUTHENING, pockaj asi 2 minutky kym sa ti ukazu rozne pohyblive obrazky krasnych tvarov a pozeraj sa na nich 20 minut minimalne kazdy den. Mozes si predstavovat ako ti tie obrazky topia tukove bunky a ako sa tieto bunky vyplavuju.
www.energizingtechnologies.com

zuzka111

pekne baba
prosim ta napis mi k tej stra eviac ako kedy a kolko mam na to pozerat.zaujal ma tvoj prispevok a cakam na tvoju skoru odpovodet.dikes

pekna baba

Oddelena strava mi pomohla ale ked som vyskusala nejest uhlohydraty alebo ich obmedzit tak som schudla este viac a nebolo to tazke. Zasada je jedna - jedzte velmi vela salatov a polievok, salaty si davajte s pecenym kuriatkom, ziadne zemiaky, ziadny chlieb ani ryzu a polievok kolko len chcete. Zarucujem ze sa podari, ak sa to podarilo mne. Nasla som tu vo forume radu zdarma je jedna stranka ktoru som kazdy den pozerala 20 minut a kila isli dole akoby sa to sadlo topilo. Sadlopevne topene sadlo. Ta stranka je zdarma a dakujem tomu cloveku kto mi ju doporucil, fantazia, len 20 minut pozerat na krasne obrazky na pocitaci, vobec nie som hladna a mam krasnu plet. Ta stranka je:
www.energizingtechnologies.com
Ked tam budete, kliknite na YOUTHENING a po 2 minutach uvidite obrazky za ktorymi je vraj schovana energia na optimalnu vahu. Mne to teda hrozne pomaha, neviem ako pochodite vy. Ale co mozete stratit? Nic, je to zdarma.
Aha, a ranajky nevynechavajte, posledne jedlo o 16:00 a potom uz len jablko. To sa mi zarucilo.

ewicita for youu

ved mozes aj doma s knihou,tak tomu ver je to 100%viditelny vysledok ale musis cvcit minimalne mesiac.ja cvicim mesiac a vysledky vidim ale este stale to nieje ono

bigfisch

Ahojte, viete mi niekto poradit kde sa v Bratislave vo vecernych hodinach cvici kalanetika?potrebujem zhodit par kg a mam problemy s chrbticov, takze kalanetika je vraj velmi vhodna. Dakujem pekne