schudnime spolu...

Príspevok v téme: schudnime spolu...
vercaa

ahojte baby!!!strasne chcem schudnut...ale samej mi to nejde...neprida sa niekto??budeme sa spolu drzat nejakej diety a cvicit a pisat si vysledky...spolu nam to pojde lahsie,lebo mam kamosku,ktorej sa to podarilo pomocou netu a bab...takze niekto sa ku mne prida??zacneme kedy??a nejaka vhodna dieta??vdaka...a fakt pomozte,lebo som sa zhrozila pri pohlade na seba....

ewicita

no tak chapes akoze v plavkach som tucna ale v obleceni len trocha potrebovala by som zhodit tych 8 kil.ale nenahovaram si ze som velryba:)lebo by som bola deppresivna z kazdeho neuspechu..meriam 159 asi a vazim no to sa meni od takych 57 az 59 podla toho ci som najedena ci je to rano alebo vecer bo vaha nevazi tuk ale momentalny stav a napriklad ked mam v sebe liter vody tak pochopitelne som o 1 kilogram tahsia

ewicita

no tak ja cvicim uz mesiac kalanetiku.sanzim sa aj dobre stravovat ale zas nie uplne obmedzovat mala som aj cokoladu aj kolace aj slane.no na vahe to niako nevidno ale na bruchu a zadku som schudla takze nejde o vahu bo svaly su tazsie ako tuky.ja nechcem chudut ze zhodit 20 kilo,ale vyformovat si postavu aby mi brucho netrcalo a tak to je takych 5 az 8 kilo dolu ale vahou sa dako nejdem triznit bo neukazuje pravdu

germi

zvedavec,
no ja som ete moc toho nepochudla, bo poprve, som tu kratko a podruhe som mala trochu problemi typu volacoakobulimia, cize som sa akurat KONECNE naucila papat normalne, bez prejedania... ale urcite to pomaha, hlavne ked sa ,,spovedas" z toho, co si spapal/a...

zvedavec

baby čo tu chudnete spolu. prosím vas kolko ste už schudli a za aký čas?lebo tiež chcem začať a chcem vedieť či takéto podporovanie pomaha. vdaka

germi

konecne som spokojna relativne...ehmm... na ranajky chleby s rajcinou, desiata jablko, obed trocha ryze a veela zeleniny, olovrant milky way minute (to som si mohla odpustit!!) a na veceru jogurt s ovocim a trocha mrkvy... pohoda, si myslim...

evul

ewicita: Hmm, vycvicit 3000 kJ, to je uz dobra makacka...aspon 1,5 hodiny aerobiku. To, co zjeme navyse, sa "vycvici" len velmi tazko. Skus sa pozriet na florastranky.sk, tam sa da zistit, kolko kJ akou aktivitou spalis, tak si to porovnaj - to, ze nechudnes, moze byt sposobene prave tymto.