Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Euthyrox a chudnutie

Domčaa

Dobry mam zaujem o tie tabketky na chudnutie co ponukate a chcela by som sa opitat ci pomahaju aj na zvečenu štitnu žlazu??? A kolko stoja ties tabletki???

Kaylee

@anka89: ja mam hypothyreozu to znamena znizena funkcia stitnej zlazy a berem ten euthyrox 25-50 mg obden. ked som mala 19 r merala som uz 105 kil. som nasla tie tabletky ( fat absorber ) a vdaka nim som schudla tych 30 kil za dobu 3 mes. ked clovek najde vhodne tabletky tak vdaka nim moze schudnut. ked clovek chce tak to aj zvladne

anka89

Ja mam vybranu stitnu zlazu a euthyrox musim brat uz do smrti a myslim si ,ze ten liek nie je absolutne na chudnutie mam dojem ,ze sa z neho pribera a keby som si nedavala pozor na stravu a nesportovala tak mam kil vela .Clovek schudne len a len upravou stravy 80 percent a 20 percent je cvicenie tabletky nezaberaju .

Kaylee

Keho mudru napadne nieco taketo pomoci euthyrosu schudnut? euthyrox je hormon stitnej zlazy a pouziva sa na liecbu ochoreni stitnej zlazy! prestan s tym lebo si mozes velmi ublizit na zdravyy. ked chces schudnut zozen si fat absorber ja som vdaka tymto tabletkam schudla 30 kg za 3 mesiace

misko a ja

dobry den chcem sa spytat zobrali mi krv a zistili mi ze mam zvecsenu stitnu zlazu dnes mi dal doktor tabletky Euthyrox mam najprv brat 5dni po pol tabletky a po tych piatych dnoch po celej tabletke a 15 mam prist na kontrolu pomozu mi dakujem za odpoved Gabi

Kikusik

Ale to je len výsledok toho, čo sa do nás hustí z okolia. Ideály krásy, ktoré sú nám podsúvané z médií, majú tak do 50 kíl a keď má niekto trochu nadváhu, tak je braný za slabocha/neschopného, že s tým nevie nič spraviť. Úplne ma dorazil nadpis jedného bulvárneho článku: "sú bacuľky, a aj napriek tomu ich milujeme! (Polnišová a Koščová)" (to už naozaj hodnota človeka spočíva v tom, ako vyzerá ???!!!) - tiež som toho obeťou - ja sama "chudnem" asi od 13., ako dieťa som bola bacuľka, potom som s chudnutím začala, vždy som veľa športovala a dosť málo jedávala, takže som vyzerala viac menej normálne, aj keď sa u mňa vždy striedali obdobia, kedy som bola chudšia a kedy pribratejšia. Vždy som sa však dosť veľa hýbala. Avšak vždy, keď som sa s váhou dostala na vytúženú hranicu, a vyzerala podľa svojich predstáv, tak bol menštruačný cyklus v háji. Skončila som s tým až v 19. keď mi gynekologička oznámila, že mám nedovyvinutú maternicu, a ak chcem mať raz deti, tak nemám robiť hlúposti.Začala som normálne jesť, na cvičenie toľko času nebolo (začala som chodiť na vysokú), a kilá išli hore. Aj napriek snahe, keď jem normálne, vždy priberám. A tiež by som rada bola štíhla...Meštruáciu nemám doteraz pravidelnú, ani na HAK (čo by mala byť presná ako hodinky), tak ma poslala k endokrinologičke, v podozrení na hypofunkciu (ktorá sa dá navodiť i častými diétami :-(. Tak laická prestava - začnem brať Euthyrox a "zázračne" (konečne) schudnem... žiaľ, no asi to tak v praxi nefunguje. Zdravie je prednejšie... a aké sú vaše skúsenosti s Euthyroxom?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Euthyrox a chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk