Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde nájsť chlapa?

ArminDCA

Ahojte :-) Moc ma teší, že som našiel viac ľudí s podobným problémom (Sociálny Fóbia) ako mám aj ja, lebo si môžem prečítať veľa vecí aj o sebe... Tiež by som chcel vyskúšať stretnúť sa s niekym kto má ten istý problém ako ja, aj keď mám z toho už teraz nič moc pocity :-/ Je tu nejaké dievča čo by to chcelo vyskúšať tiež a má ten istý problém ako ja? ArminDCA@azet.sk

Iseelight

Ahojte tak ja som chalan/chlap? a rad by som sa zoznamil mam taku nieco-ako-socialnu fobiu lahsieho razu a rad by som si nasiel dievca/zenu na vztah s ktorou by sme sa chapali ale si aj navzajom pomahali.Ak by ste nahodou chceli tak sa mi ozvyte na mejla a mozeme sa pblizsie zoznamit.Som citliva dusa aspon myslim :)
Diky Ahojte

TrainingBoy

Iveta nazval by som to skor nahodou ako pravidlom, svedci to teda o fakte ze sa da najist hocikde, mozno aj tu .. ale rozhodne by som teraz nemieril na pokec za ucelom niekoho si najist, skor mat na vedomi ze aj take sa moze stat a ked tam niekedy zavita a bude jej niekto sympaticky tak z toho moze byt aj viac
osobne by som skor preferoval zamerat sa na to spoznat viac ludi...ludia maju tendenciu byt spokojni s tym koho poznaju teraz a z ich komfortu sa im nechce von
shaula kolko mas vlastne rokov?

Iveta Michael

Na Pokeci...poznám dosť veľa ľudí čo si tam nehľadali nikoho na vzťah...a predsa našli osudovú lásku.:))
Chce to len byť obozretnou a vytrvalou,holka... :)) Ja som tam natrafila na niekoho koho strašne ľúbim:)

rozumiem ti

na benzinovej pumpe. tankovat chodi kazdy chlap, a ak este nie, tak bude :) az kym nedojdu zasoby a zdroje.:)

Ve

NO chlap sa dá násjť rôzne, ale ja napríklad som po 4rokoch rokoch objavila poklad na Pokeci, takže držím palce, lebo aj internet robí zázraky...

tifany

Takto... láska príde, keď ju najmenej čakáš a odíde keď ju najviac potrebuješ.. je to pravidlo, ktoré bohužial platí. ja som napriklad stretla svojho expriateľa na parkovisku pred gynekológiou, milovali sme sa ako kone 2 roky ale toto leto sa to bohuzial pokazilo.. a fakt vtedy ked som potrebovala aby stal pri mne tu proste nebol..snaz sa podla mna venovat nejakej oblubenej cinnosti, venuj sa kamaratkam, sebe a uvidis, ze niekde, kde by si to nikdy necakala ho najdes.. tak ako ja, ked som isla zo svojej prvej navstevy gynekologie...

ShaulaThalit

lost: to bol vtip :-P

potrebovala by som vysvetliť, ťo sú to otvárky nových lomov, pieskovní a hlinnísk :-D
sakra

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kde nájsť chlapa? - Fórum - ZDRAVIE.sk