Kde nájsť chlapa?

ShaulaThalit

Do šenkov nechodím, je tam smrad, plno hulvátov a miestnych prietrtníkov, čo by opreli o stenu aj ženu bez zubov a s troma promile v krvi ;P

ta3

ShaulaThalit
skratka si slusne dievca, ci mlada zena, podla toho ako muzi reaguju sa muzom pacis, takze sance su velke a ze to zatial nevyslo, neboj, mozno nabuduce, tak Ti drzim palce
AdamKrt
aj takto sa da s niekym nadviazat kontakt, elegantny sposob, co prave sa stal ShaulaThalit

Uhlie

Shaula,

a nevies preco ti nechaval ten chlap vizitku? Neobliekas sa a nelicis prilis vyzivavo? Mozno sa chcel len s tebou vyspat. Dneska tak vyzera vacsinazien, ze sa chcu s niekym zoznamit len kvoli sexu.

uhlie

Podla mna mas sancu stretnut potencialneho partnera na lubovolnom mieste. Vynimkou je mozno len opusteny ostrov, na ktorom vies, ze si uplne sama.

ShaulaThalit

V piatok sa mi stalo, že som bola v kaviarni s kamarátom a boli pri druhom stole traja chlapíci... stále sa na mňa ten, čo na mňa videl priamo pozeral. samozrejme sa nám vymieňali pohľady stále. keď som odchádzala, čašníčka si ma odchytila, dala mi vizitku s kontaktmi, že mi to tu necháva ten pán pri stole...
za tento rok sa mi to stalo už 2krát a stále som sama............

dominko

podla mna je to iba o tom aby ste spoznavali novych ludi a nesedeli doma na riti .Vtedy je najvacsia sanca stretnut vyvolenu alebo vyvoleneho .A ked uz budete hoci kde vonku tak sa nemusite ani extremne snazit niekoho zbalit ono to ide samo ked sa pohybujete castejsie medzi ludmi Zaklad je chodit niekam -cestovat ,chodit do barou proste pohybovat sa medzi ludmi mat nejake aktivity aj pod..