Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde nájsť chlapa?

ta3

Adam,
... Ci si myslis, ze zena nebude prekvapena, ked k nej pristupi na ulici muz a povie: ste taka nadherna, ze vas chcem spoznat a ak ste len z polovice taka dobra, ako ste na pohlad, tak by som Vas rad poziadal o ruku a mal s Vami deti ? :)...
Pravdaze by bola prekvapena a pravdepodobne by si dostal aj tym dazdnikom po hlave.
... Pozdravit a vymysliet nejaku zamienku je lahke, ale co potom ?... Potom budes postupovat podla jej reakcii, jasne ako facka, ak bude pristupna a opatuje usmev, ci odpovie, mozes si vypytat telefon, mozes jej povedat, ze ma krasne oci, ake si este nevidel a tak, ak bude nepristupna, tak sa zvrtnes a odides, ja neviem, co je na tom take tazke, treba mat len odvahu a kus fantazie, nezabudni, ze svet patri odvaznym, privelmi o tom spekulujes, ... Dalsi problem je, ci je vobec dana osoba zadana, alebo nie..., to nie je ziadny problem a velmi lahko to zistis, ak je zadana, nebude reagovat, pripadne Ta odbije sprostou poznamkou, no a co?, ak zadana nie je, ale sa jej nepozdavas, tiez to budes vediet hned, lebo tiez Ta odbije alebo jednoducho prehliadne, ale ak je volna a pacis sa jej, da Ti sancu v nacatom pokracovat a potom uz zalezi iba na Tebe, zeny nemaju na celach napisane, ci su zadane alebo nie a mnohi z Vas by pristali, keby tam bolo hned este aj cierne na bielom, ze aj Vy sa jej pozdavate, ale to tak nechodi, musite dievcinu oslovit a vsetko hned zistite uz z prvych reakcii a myslim, ze nic nebude prehnane, ak jej aj hned rovno povies, ze sa Ti velmi paci, ci by si na Teba niekedy nemohla najst cas, ze by si ju rad pozval na kavu alebo pohar vina, na tom nic zle nie je, tak preco nie

AdamKrt

Dixik:

tak si to rozoberme. Cakas na spravneho partnera. Povedzme ze ten existuje. Spravny partner zase caka na spravnu partnerku.

a/ tou nemusis byt Ty
b/ caka a caka a on/ona nikde a nikde... :)

Lenze kopec ludi caka dlhe roky a kde nic, tu nic. Maju trebars introvertny zivot, kde sa nemaju s kym spoznat a ak aj su v spolocnosti, nepostrehnu signaly, alebo aj tam je dotycna osoba utiahnuta a drzi sa spat - v mysli dufajuc, ze kde je ten partner/partnerka...

AdamKrt

Dalsi problem je, ci je vobec dana osoba zadana, alebo nie.

Podla mna je to nedostatok informacii o danej osobe, co pletie. Dalsia vec je, ze ked takych na pohlad peknych osob je viac, je to ako v supermarkete. Rozmyslate dlho, co si vlastne vybrat. A medzi tym je to uz fuc.. :)

Zenam sa napr. dost casto stava, ze o nich ma niekto zaujem a hovori sa, ze maju psychicku obrannu barieru, ktora sa automaticky, podvedome spusta a drzi si tak odstup. Tato bariera vraj vznika, ked zena citi, ze ju muz chce do niecoho vmanipulovat a rozplyva sa, ked je zena uvolnena a neciti sa pod tlakom.

Takze nakoniec vela ludi nevie, co ani hovorit. Pozdravit a vymysliet nejaku zamienku je lahke, ale co potom ? Ked cloveku o nic nejde, tak komunikuje v pohode, ale ak ma nejaky zamer sa danou osobu, tak sa o nieco snazi a to uz je problem, ako co spravne urobit. Zaroven zeny maju tu intuiciu vycicit to smerovanie a potom su ostrazite. Ved uznajte, cudzi clovek, ktoreho nepoznate...

Tak schvalne, kolko z vas sa zoznamilo stylom, ze niekoho hladalo, oslovovalo a kolko zas, ze to prislo uplne nahodne ?

AdamKrt

ta3:

to je vacsina ludi jasna. Ale horsie je povedat cudziemu cloveku, ze mate o neho zaujem. Ci si myslis, ze zena nebude prekvapena, ked k nej pristupi na ulici muz a povie: ste taka nadherna, ze vas chcem spoznat a ak ste len z polovice taka dobra, ako ste na pohlad, tak by som Vas rad poziadal o ruku a mal s Vami deti ? :)

Asi by dostal dazdnikom po hlave... :)

ta3

odvaha v tomto smere urcite rastie s vekom, ja som toho priklad ako vysity, no ale Vy mladi, ci chlapci alebo dievcata, co sa take hrozne moze stat ak nahodou Vasa snaha nezaberie?, nuz dotycna alebo dotycny maximalne povie nie, no ale zato este sa zemegula neprestane tocit, alebo slnko nezacne preto vychadzat na zapade a je skoda sa neosmelit, zbytocne prichadzate o sance, ved mozno ta druha osoba prave na to caka, no ale zrejme fakt najpr si budete musiet cosi odskakat a az potom pridete na to, co ma cenu a co nie, tak je to aj s mojim synom, akoby som hrach na stenu hadzala, ale ked ho porovnam s dcerou, asi to nebude iba vo veku, lebo moje deti su dvojcata a dcera nema s nadvazovanim reci s neznamymi muzmi problemy, asi to bude aj povahou, tak pracujte na sebe, pomyslite si, ze ked nejde o zivot, vlastne nejde o nic a chodte a dajte najavo svoje sympatie tomu, kto sa Vam paci, takze odpoved na povodnu otazku kde najst chlapa je, ze vsade, kde sa vyskytuju ludia, len stretnut ho alebo ju nestaci, treba sa aj usmiat, prihovorit, moja stara mama zvykla vraviet, ze dobru kravu aj na mastali najdes, jaaaj, kde su tie casy, davno toto uz neplati, teraz by som skor povedala, ze pecene holuby nepadaju rovno do ust
M74, na to, aby si sa pacil, este nemusis byt neodolatelny fesak, len si treba verit, ved v kazdom z nas su iste vynimacne vlastnosti, ktore mozu imponovat

rozumiem ti

nemam problem opytat sa na cestu. nemam problem povedat si, co chcem. ale ak ide o to, oslovit chlapa, ktory sa mi pozdava... tak ani za nic :) a to mam 30 :)

mozno hanblivost, mozno hrdost, neviem presne. iste vsak je, ze chlapa, ktoreho si ulovim... no, nemyslim, ze by mal dlhu zivotnost. aspon nie u mna.:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kde nájsť chlapa? - Fórum - ZDRAVIE.sk