Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co na opicu?

Matias G.

Dievčatá nabudúce si pribalte na disku do kabelky 2KC. Zoženieš ho v lekarni alebo sem www.pilulka24.sk Stačí zobrať 2 tablety pred pitím a budete v pohode !

Bamula

:D Treba si dat pred chlastanim Tex-OE (specialny extrakt z Indickeho kaktusu) a mozes vypit kolko chces a na druhy den nic, uplna pohoda :) cekni na energiabhip.sk

spring

Vela pit, sprcha, riadne sa najest a ist von aj napriek tomu ze ti je strasne zle - toto celkom pomoze.. Pripadne si dat zas nejaky alkohol... a cim budes starsia tym to bude horsie.. Ja uz ani nepijem, lebo zle mi je potom este tri dni!!

Nikoleta85

Mne dobre zabrali na opicu 2KC tabletky, obsahujú výťažok z kaktusa. Kúpila som ich v lekárni a berú sa už počas pitia alkoholu !!

jolana35

Odporúčam 2KC na opicu. Tablety 2KC zabraňujú vzniku opice a nepríjemným stavov po konzumácií alkoholu. Viac info nájdeš na www.2kc.sk

okacko

O boj proti opici sa postará O.K!
Výživový doplnok - na Slovensku novinka (zakúpiš v lekárni) alebo na www.okacko.sk
Naozaj odskúšané, zaberá....

m8cr6

tak pi len bezfarebný alkohol, domácu slivovicu, alebo ako ti písali vodku..

mne velmi pomáha, ked pred spaním do seba dostanem ešte aspon pol litra vody. a niekto mi raz radil kávu s citrónom hm...alebo vyprošťovák, ale to zas mne nepomohlo a kolegyni áno...

Jozko20

Tak ja si dávam pozor na to ako a čo pijem ešte večer. Napríklad k tvrdému alkoholu odporúčam vodu s citrónom (v niektorých kluboch som ju dostal aj zadarmo!). Keď prídem domov vypijem tak 0,5 l vody. Ráno si dám tiež 0,5l. Prirodzene si dávam pozor čo vložím do rozbitého žalúdka, preto opatrne. Potom si ešte navarím čajík ( www.teavity.sk ), ten ma dá dokpoy.

To je základny postup, ktorý sa mi overil. Dúfam že pomôže aj tebe :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co na opicu? - Fórum - ZDRAVIE.sk