Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co na opicu?

Renata Mac

Aby som doplnila niečo iné, ako len reklamy na lieky a online lekárne, pomôže aj napríklad nashi, japonská hruška, v kaufe je to to ovocie balené do mriežkovaného bieleho polystyrenu či čo to je.
Toto: zn.sk
vyťahuje alkohol a dodáva tie vitamíny, ktoré sa vylúčili do obličiek.

OTESTOVANÉ, len chce to poriadny veľký plod.

Matias G.

Dievčatá nabudúce si pribalte na disku do kabelky 2KC. Zoženieš ho v lekarni alebo sem www.pilulka24.sk Stačí zobrať 2 tablety pred pitím a budete v pohode !

Bamula

:D Treba si dat pred chlastanim Tex-OE (specialny extrakt z Indickeho kaktusu) a mozes vypit kolko chces a na druhy den nic, uplna pohoda :) cekni na energiabhip.sk

spring

Vela pit, sprcha, riadne sa najest a ist von aj napriek tomu ze ti je strasne zle - toto celkom pomoze.. Pripadne si dat zas nejaky alkohol... a cim budes starsia tym to bude horsie.. Ja uz ani nepijem, lebo zle mi je potom este tri dni!!

Nikoleta85

Mne dobre zabrali na opicu 2KC tabletky, obsahujú výťažok z kaktusa. Kúpila som ich v lekárni a berú sa už počas pitia alkoholu !!

jolana35

Odporúčam 2KC na opicu. Tablety 2KC zabraňujú vzniku opice a nepríjemným stavov po konzumácií alkoholu. Viac info nájdeš na www.2kc.sk

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co na opicu? - Fórum - ZDRAVIE.sk