Co na opicu?

hanka9

No vsak niekomu pomaha mlieko, inemu zas hovadzi, ci kuraci vyvar, inemu zas kysle uhorky ci zavinace, kysla kapusta, inemu zas soda bicarbona (voda+cukor+ocot+soda)

no a inemu zas jedno pivko, alebo jedno poldeci, lebo klin sa vyraza klinom

pisem jedno,resp. male mnozstvo, lebo ked vypijes dva poldeci, zas budes v "tranze", resp. pripity

casto sa hovori aj o uzivani propolisovej tinkture, ktora udajne po opici cloveka postavi na nohy

resp. doplnit mineraly a vitaminy

Krasomil

Můžeš trochu ubrat, ne? Nepij tolik, na navození dobré nálady se člověk nemusí opít tak, aby mu bylo špatně. Jestli se umíš bavit jedině tak, že se doslova "ožereš", tak to je mi tě upřímně líto. Zkus se uvolnit i bez alkoholu, jde to. Občas mám domněnku, že se lidi za chlast schovávají, když jim někdo řekne, že se chovali trapně, tak řeknou, že to proto, protože byli opilí, nebo se prostě jen stydí a kdyby někdo něco měl, tak můžou říct, že byli opilí. To samé taky otázka nevěry. Prostě kdyby něco, může za to alkohol ne já.

milli11

Ja chodim na zurky, kde sa pije dost malo, ale uz som zistila, co robit, aby ti na dalsi den nebolo zle.
Pit len cisty alkohol, vodka, hruskovica. Ziadne sladke drinky, tie potom narobia riadnu sarapatu.
Nemiesat, treba pit cely vecer to iste.
Neprehanat to v pocte vypitych poharikov.
Kazdy poharik brzdit bud cistou vodou alebo dzusom.
Medzi jednotlivymi pripitkami treba jest! Najlepsie neco slane, nikdy nie sladke. Hoci len nejake chipsy, krekry, tycinky. Pokojne si mozes dat aj napriklad bagetu alebo hotdog.
Ja sa riadim tymto a ked sa rano (alebo na obed, ked pridem domov nadranom) zobudim, v pohode vstanem, akoby sa nic v noci nedialo. Ziadna bolest hlavy ani zaludka. Iba raz mi bolo strasne zle, co som aj vracala, ale odvtedy viem, co nesmiem a co musim robit.
Alebo pi len pivo, ale tiez to netreba prehanat s mnozstvom.

krucko

och moj boze niektorí fakt davate rady :) haha na opicku je najlepsie svetle pivko,zavodní co je zaklad po alkohole,roztiahne zaludok co pomoze sa fajne napapkat a vygrgat :)