Bolesť bruška u chlapčeka

Príspevok v téme: Bolesť bruška u chlapčeka
jancecka

Ahojte,mám 7 týždňového chlapčeka a večer ho bolieva bruško, vraj sú to večerné koliky. Nič nám nepomáha, mastičky, cvičenie, či kvapky. Najhoršie je, že on začne vždy plakať pri papaní. Mám kojenie prerušiť? Alebo ho kŕmiť ďalej a sledovať ho ako sa trápi? Vo chvíľkach pokoja nevie či by spinkal, alebo či by papal. Takto to trvá asi tretí týždeň, pred tým plakal medzi papaním. Neviem prečo ho to vždy chytí pri papaní po kúpaní. Niekedy aj dva krát, pred kúpaním a po kúpaní. Potom už neplače. A neviete niečo poradiť na dobrý spánok? Lebo on papká každé dve hodinky, aj v noci. No vždy ho zobudia prdy. Len vzdychá a zdýma a tlačí. Tak sa v noci zobudí zakaždým. Ďakujem

jancecka

ja dávam čajík medzi papaním, ked sa zobudí skôr, alebo vidím že je hladný ale papať mu nechcem dávať po pol hodinách, alebo hodinách, a pred každým papaním dávam homeopatické kvapky s feniklovým olejom

Cheri39

aj u mojich to začínalo pri večernom kŕmení, nevedeli či majú papať alebo plakať, niekedy som bola už zúfalá...
ale uvidíš, že to samé prejde... držím palce a veľa trpezlivosti

Cheri39

a to sa mu stáva len večer alebo plače počas krmenia vždy? ak len večer, tak to už je tá kolika, on chúďa sám nevie, čo má robiť, aj by papal, aj sa mu chce plakať...

jancecka

je zdravý. Teraz prdí ako motorka ale niekedy mu to nejde tak ako by chcel a začne plakať. A nevieš čo robím zle, keď začne plakať počas papania?

Cheri39

My sme pestovali, natriasali, masírovali - nič nepomáhalo a čo som aj čítala, večernú koliku treba pretrpieť, inak deti mi už vyrástli, ale doteraz si pamätám, aké to bolo pre nás hrozné, hlavne tá bezmocnosť ...

každé dieťa je iné a mesiac po mesiaci sa mení, takže aj toto pre teba ťažké obdobie určite raz skončí... pokiaľ je synček inak zdravý

jancecka

no z môjho papania to určite nie je, ja dokopy nič nejem :D len si pečiem kura, bez korenia, bez soli, len na vode, k tomu ryža či zemiaky, varím si cestoviny s tvarohom, a robím zasmaženú polievku. Pijem feniklový čaj, aj malému dávam, aj homeopatické feniklové kvapky. Ale nezdá sa mi že by to pomáhalo D:
Mne sa len nechce veriť tomu, že sa mu nedá pomôcť. Možno by aj pomohlo natrásanie, ale keď je to pri papaní, nemôžem ho natriasať, lebo by grckal D: