Predpisovanie antikoncepcie dermatológom

Inner

suhlasim, ze je lepsie, ak ta najrpv vysetri gynekolog. Nech ti vezme krv a spravi hepatalne testy, zisti hladinu cholesterolu a zrazanlivost krvi. Az potom antikoncepcia, radsej byt opatrny. Avsak este jedna poznamka - nie je pravda, ze ked ma zena cysty v prsnikoch nesmie uzivat hak. Niekedy sa predipsuje prave na odstranenie tychto problemov.

xyxyz

presne, niekedy hak nie je potrebna, treba pockat, ved telo sa meni a hormony zeny sa tiez menia..prejde ti to aj samo

izabela33

ale vieš že hak ti akné nevylieči? a ked ju prestaneš užívať, môže sa ti to vrátiť aj v horšej forme, ale nemusí, každý prípad je individuálny

xyxyz

tak to je super kozna..uplne zodpovedna...ako je to riadne nedomyslene..ked si napr zoberiete, ze take cysty v prsnikoch uz su dost caste aj u 18 rocnych bab...a napr pri tych cystach v prsnikoch sa NESMIE brat antika...ale na to pride len gynekolgo vysetrenim

xyxyz

tak si ju chod dat radsej predpisat gynekologom, nech ta najprv vysetri..ani antika nie je sranda tak aspon bud zodpovedna k vlastnemu telu

michaella

Aha, ďakujem. Len som chcela vlastne vedieť, či treba k tomu mať aj gynekológa. Mne kožná nikdy nerobila hlbšie vyšetrovania, iba sa na mňa pozrela a predpísala mi všetko možné, čo aj tak nikdy nezaberalo. Raz mi už lekár navrhol aj antikoncepciu, ale vtedy som ju ešte brať nechcela, teraz nad tým uvažujem, že to aspoň skúsim.

Cashia

asi pred 5 rokmi som mala problémy s akné a keď na mne kožná vyskúšala prakticky všetko čo sa dalo, poslala ma na týždeň do nemocnice na kožné..tam robili vyšetrenia od výmyslu sveta a nakoniec predpísali antikoncepciu,Diane 35..bolo to po vyšetrení a konzultácii u gynekológa (v rámci vyšetrení v nemocnici)
po recept som si pak chodila ku kožnej..