Veštice, čarodejnice, manipulátorky

Príspevok v téme: Veštice, čarodejnice, manipulátorky
brendamaxi

Niekto sa tu pýtal na nejakú veštkyňu z Bratislavy. Po nedávnej skúsenosti mojej a mojej švagrinej neradím nikomu vyhľadávať takýchto \"duchovných učiteľov, liečiteľov\", ale predovšetkým manipulátorov. V Bratislave na Kašmírskej pracovala jedna cudzinka, na ktorú ma nasmerovala moja kolegyňa. Vraj je to aj masérka, kartárka, liečiteľka a čo ja viem čo všetko. To sedenie u nej trvalo dosť dlho, snažila sa ma predovšetkým ohúriť a podľa možnosti aj vystrašiť, aby si ma na seba namotala a mala tak dlhodobý zdroj príjmu. Vyrukovala so známou pesničkou, že dom, v ktorom bývame, je postavený na starom cintoríne... a bla..bla... A hneď mala naporúdzi svojho kamaráta z Ukrajiny,ktorý akože to všetko \"odkľaje\". To som ale odmietla. Keď som jej platila za jej superslužby, napadlo ma, že ten miš-maš informácií, ktoré mi poskytla, by som si sama lepšie zostavila. Pred týždňom mi švagriná hovorila, že tiež bola u nejakej Rumunky alebo Jugošky, ktorá robí na Vajnorskej oproti Polusu. Tiež taká \"všetkému rozumiem, všetko dokážem, všetko vyriešim, do všetkého vidím\". A čo jej vyveštila a zistila? Náramne som sa pobavila, keď takmer navlas to isté, ako mne. Aj ich dom je postavený na starom cintoríne, aj im to môže kamarát z Ukrajiny vyčistiť... Samozrejme, že to bola presne tá istá cudzinka, ktorá namotávala aj mňa. Ibaže sa presťahovala do honosnejších priestorov na Vajnorskú, čo je asi výhodnejšie pre klientelu. A pre istotu aj zvýšila ceny, veď my Slováci sme dosť blbí, ochotne si za oblbovanie priplatíme. A kto nechce vyveštiť, pre toho má bohatý repertoár na výber: šamanizmus, kineziológia, čínska medicína, thajské masáže, čistenie aury, ale predovšetkým oblbológia. Z takého repertoáru sa každému zatočí hlava a na niečo sa už namotá. A aby to išlo ľahšie, tak ho pre istotu hneď na úvod presvedčí, že je na tom dosť zle so zdravím aj s osudom. Samozrejme, že som aj ja bola blbá, keď som tam išla. Ale bolo to prvý a posledný raz. Len sa čudujem, ako je možné, že akurát na Slovensku sa drží toľko všelijakých \"liečiteľov a zaklínačov\" z cudziny. Akoby sme nemali dosť svojich podvodníkov. Alebo sme tak dôsledne naivní, že tu majú medzi nami dobré ryžovisko?

serdzo

je to jasne mila agaven o vybere ludi myslim si ze od toho rozhodnutia su len oni sami.Stranka oficialne zacne len 1 februara nakolko prave teraz sa tvory za spolupraci tych ktory tam budu posobit podrobnosti neviem nakolko som sa tam sam prihlasil a teda spolupracujem s nimi od vcera.Takze to co si pisala o svieckach a pomoci urcite budu mat casom ako sa to rozbehne.Ci tak alebo onak je to predovsetkym co najnizsia cena a odborna rada.Viem ze celkovo vsade a v zivote ako takom su zaciatky vzdy tazke ale prave o tom to je aby sme si neskvor vazili vdaka namahe to co sme dosiahli.A v neposlednom rade si myslim ze je vynikajuce ze pribudaju taketo nove moznosti nakolko je to tak povediac o vyvazenosti a rivalite donutia sa tak aj drahe stranky k tomu aby boli pristupnejsie a hlavne lacnejsie k ludom prave pre nas ludi su tvorene a teda aj ceny klesaju tam kde je zdrava rivalita ha ha.Len moj osobny nazor nakolko na www.tajomno.sk len spolupracujem na horoskopoch a niesom majitel domeny .Stotoznujem sa v celku s tvojim nazorom po pol roku to ludia snad zrealizuju a zhodnotia sami.

agaven ja

serdzo kukla som to .Ale moj nazor je vas tam viacnie viac moc to je ako je tv ziva a ine a tam si ludia vyberu ci vestca alebo jasnovidca alebo ine..Potom ak budete pri kazdom zobrazovat ci urobil 35 ludi za den alebo kolko tak ludia budu a pozru aha lea ma najviac ludi a aj odpovedi aj ludia jej dali k plusu tak budu nie bude tam mat napriklat ta zena viac ludi ako iny ale davam do pol roka z tych vestcov tam ostane tak 2/3 ty nejlepsi..inak ako stranka malo uputava nic take ako napisane o anjeloch nich ako kazdy anjel ci archaniel je denne pri nas raziel metatron a iny nic ani tuk o nich a viac mi tam take chyba su rozne rady a praca ako sveckova bylinne kamenove rady ako sa liecia na co sluzia .Ale ako dalsia stranka ujde .Ale ako viem je ich už dost tak ludia si vyberu kam si pridu na odpoved ci do tv ohladom pausalu a zaplatia tak a dostanu tak vestbu ci meilom alebo najdu stranku kde je forum a tam odpovedaju aspon na jednu ci dve otazky zdarma ..Presne vobu maju ludia je to na nich...

agaven ja

serdzo mas prav du napriklad ak ti mozem dat chrobaka do hlavy je dobre na stranke ci sa jedna o vestenie nielen horoskopov je dobre tam dat aj kamene aspon par tie hlavne dost maju do seba podla mojej skusenosti..je uzasne aj to ak je nejaka vestica co vie a taha forum zo svojou odpovedou na otazku sny maju do seba ja viem len strvtku co viem co znamenaju ale su aj ine zeny co presne vedia co o co ide a ked sa spoji odpoved sny a plus vestenie ten clovek si to zlozi a ma super odpoved a dost presnu..Tak sny su u mne a podla mne viac ako horoskop ten sa hybe nie moc presne .A foru pokec kde pridu ludia a medzi sebou si prehodia per rad slov ci podpora dost im to pomaha jed jedna druhej daju dalsiu silu ist dalej .Aj napriek tazkym prekazkam.Tak ci pokec forum medzi nimi sa dost dobre doplna ked jedna da svoju skusenot a co sa jej stalo povie dalsia a tak sa podporia navzajom.Hej kuknem neskor ked si to sem napisal .Ja citam aj ine ked niekto da link aj na ine www...stranky dokonca obcas kukam aj tv kde sa vesti a ja viem odhadnut ten nevie a ten je dobry vestec...Prajem pekny vecer zatial ahojko..

serdzo

Agaven sulasim s tebou ale nech su poziadavky od ludi akekolvek myslim si ze je lepsie ak je spodna hranica 5€ cenu za vdaku si urci kazdy sam podla svojich mozností.Ak ma niekto viac a citi potrebu jej zaslat viac ,je to na nom samotnom a jeho moznosti vlastnej penazenky.Stranka sa vola tajomno.sk a ja prave vytvaram horoskopy takze pomaham vytvarat nieco co je osozene pre viacerychtvoju pracu poznam a mam ju aj sam overenu teda viem ze si velmi schopna a hlavne rozbis to pre inych.
Tajomno oficialne zacina 1.februara tak no cas nam ukaze.
A co sa tyka emailou zasielanych inymi vesticami no ak ta kontaktuje viac vestica ako ty ju je to podvodnicka lebo chce zarobit a ojebat cloveka ja zo zvedavosti mam mnozstvo takychto skusenosti ( rad som v obraze ) a ja taketo emaily oznacujem ako spam bloknem prichod takych sprap a hotovo .Prajem vsetkym pekny den

agaven ja

biela macka mne sa stava opak ked mam viac ludi poslu mi na ucet a ja zase pisem tym 5 ludom komu mam poslat vestbu to by som zase ja nezaspala.Ale stava sa aj take ze ludia zaplatia a nic ako jedna pisala aj mne ze ju jedna podviedla a nic neobdrzala od nej. Je tazke najst dobreho vestca a ludia cim menej veria ze ci aj po zaslani platby dostanu odpoved.Preto ja dam napriklad.kde som bola kde som vestila tak si obcas precitaju na ktorych www. som pisala a tak maju prehlad aha bola tam a tam odpisovala ci už zadarmo alebo aspon za nejaku odmenu...

biela mačka

Ja som napísala jednej veštici zo zahraničia, ona mi odpísala a furt mi posiela dáke maily, ktoré som vôbec nežiadala. A včera sa ma pýtala, že prečo som ešte nazaplatila. Už som si dala jej adresu zablokovať, dúfam, že teda jej mail ku mne nedostane. Podľa mňa skúša, že kto zaplatí a keď niekto nie, tak vypisuje hrozivé maily, aby nahnala strach. Keď býva v zahraničí, tak čo?

agaven ja

Mas pravdu sedzo ja som tiez este na jednej www...stranke a tiesz sme aj ja som tam aj vestim na sukromnej casti za 5€ ale nakoniec sme zmenili cenik nakolko ludia cheli viac a viac vediet a zase za 5€ pisat vsetko tak nic moc ako zdravie, praca vztah buducnost ich clenovia rodiny deti a ine ..Mozno aj oni po case daju cenik z 5€ hore ale tusim je viac stranka co vestia za 5€ tak serdzo naco cakas aj tam kde som ja sa vesti za 5€ a na tvoj meil a nemusis ani cestovat www.vestiaren.sk to je jedna co viem ze najnizsia hranica je a este aj forum a tam dostanes odpoved na jednu otazku zdrama ...Mozno su aj ine a je ich viac ale ja zatial neviem o inej www kde dostanes bud zadarmo alebo aspon za 3€ odpoved..ale je to super useri sa cesta aspon..

serdzo

Tak o vesticiach v telke nuz ani slovo lebo pohromad tolko dementnosti som nevydel.Hroza a to este ani nevedia poriadne nie ze vestit ale hovorit eeeeeee a hmmmmmmmm koniec sveta.Zavolas na audiotext a 10€ v tahu nic nevies hlavna vec ze to taha.Nuz ja som k tomuto povolnejsi poradili mi mnohy a som verny uz len jednej.Zial ojebavacou sa rodi ako hub po dazdi vo svete magie a vestenia.Prepacte za vyraz ale je vystizny a pravdivy.Lahky zarobok zaruceny biznis ale co ludia co pracuju a tazko dru aby si to zaplatili.Nechcem robit reklamu zacina novy portal na vestenie sukromna vestba za 5€ to je suma napises a mas vestbu vo svojom emaily .Pohodicka.Poviete si vela ale co stoja lieky na dusu ha ha psychiku?Ovela viac nez tych 5 € tesim sa ked zacnu aspon mnohym skonci vynostny biznis.

agaven

Tak napriklad ja viem svoju buducnost. Inak ked viem ze zle sa nieco stane xxxxxkrat som to chela zmenit nie stalo sa aj tak.Lebo casom aj tak mozog zamestnavate a nemozete kazdych 5 minut sustredovat na to co vas caka.A ked som to zmenila just inak tak nastalo to ze zle sa zacalo vodit smola strata stres..a ine sa k tomu len pridavalo nakoniec som to urobila ako to osud ukazal a co sa stalo uzas zlepsenie vyhra ziaden stres spokojnost a ine..Tak napriklad ked vy iny neviete co vas caka a ste na ceste kde ste nespokojny dusi vas a ste v strese a ine to vam osud dava na javo ze idete zlou cestou a nakoniec aby ste urobili total zmenu v zivote a isli tak ako vam to osud nachystal.Priklad vedela som po zdravot. stranke nieco co lekar nie a tak som sa pytala na urcite vysetrenie a on povedal naco neamam ažaž take priznaky co by tomu nasvedcovalo inak strata casu choroba nabuda len svoje a na poslednu chvilu urobia presne to co ste chceli vy a ziadali a presne nakoniec sa diagnoza moja potvrdila presne ako som povedala ale oni to nemaju radi mudrovanie a ine ale to nebolo ako mudrovanie.Ale to aby sa clovek nemusel ocitnut tyzdne v nemocnici.A ked vzdy poviem mam zapal v tele mam to a to ci ide o mna alebo inych clenov rodine vzdy sa presne potvrdilo to co som povedala ja .A diagnoza lekara bola na papieri až o pol roka.A moj lekar len povie ako ste to vedeli a ja to je take tusenie moje .Tak aj ked viete co vam je a dava napriklad vestec a povie je vam to a to a pojdete za lekerom posle vas domov s praskom a o pol roka vam aj tak urobi sono a zisti presne to co povedal vestec.Pravda su vestci co beru hrozne peniaze za to su aj taky co to robia zadarmo ale vetsinou ide o kartarky .Ja som sa este nestretla napriklad ako ja som jasnovidka a kukam pomocou gule buducnost.Nie ako iny rozlozi karty a povie zhruba .Ja pouzivam oci a poviem akej ste postavy vlasy vyska a ine to su detaili a rozdiel medzi nami. Tak povedane ani s jednou na slovensku jasnovidkou som sa nestretla co by vestila zadarmo. A ked tak je ako ze kertarka a jasnovidka a zase vam nepovie napriklad detail ako mam tetovanie kolko a opiste mi moje deto vysku vlasy tvar a ine...poviem zhruba vek a zhruba len nieco z toho.Ano su aj podvodnici co akoze robia odrabanie vestenie a ine preto je dost tazke najst takych co su seriozny .Tak to som len nieco napisala k teme.S pozdravom agaven.Tu som vestila zadarmo .Tak odskusala som si aj zadarmo vestit a ine. Casom som zistila ze stracam silu a iny mi odoberali akoby ma cucali zaziva.Tak povedane odych je super a niekedy treba uvazit ci to stoji za to si znicit svoje telo .Ako casta unava nestihala ospala a ine to len zacina neskor nespavost a ine..a postupne k tomu len nalepi.....agaven...

jeannie

asi každý ma obdobie, kedy nevie ako dalej a tak natrafi na niekoho, kto mu poradi, kde má ist. a tak som aj šla ku kineziologičke, ktorá mi tiež riešila všetko možné a nič nepomohlo akurat som mala v penaženka menej a ked uz nevedela, ako dalej tak ma poslala za nejou odoberačkou duší/tiež maserka a akože jasdnovidka/, ale to bolo o ničom, len sa predvadzala ako vsetko vie a potom mi bolo akurat horšie. a tiez som bola u jedneho veštca u nas v KE, ktory sa motal len v minulosti a pritomnosti, ale o buducnosti toho vela nehovoril. pritom som len chcela vedieť ako dalej, čo bude. a akož mi odoberal porobenie. no super!! esteze to moj muž nevie, lebo on takym hlupostiam neverí.už ani ja.