Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uhynuta macka v spolocnych bytovych priestoroch-odpratanie

bibi123

domove schodze su myslim, ze len raz rocne a aj tak tam nikto nechodi... v piatok pojdem k nim do Ruzinova na pobocku a budem to riesit, aby na tu dieru dali pevne namontovanu mrezu...
Tazko povedat, ci to robi niekto naschval, alebo z dobreho srdca-aby vonku macky nemrzli a boli v teple... mozno to robia aj deti... v kazdom pripade priatel nasiel pri tej macke otravu-takze muselo to byt strasne silne, ked ich to zabija na mieste a trebalo by asi zmenit aj otravu, ved staci, aby tam niekomu zabehol pes a je po nom...
teraz som si spomenula, ze raz susedovmu dietatu usiel potkan-domaci milacik a ten sused, co odprataval tie macky ho chytil a zabil kladivom a este mi toho potkana aj chcel ukazat a bol rozhorceny, co nam to tu beha za potvory:O))) som obklopena divnymi susedmi...

jajka001_

bibi nemavate domove schodze? tam by ste to mohli nejak poriesit, bud vyzvat neznameho dotycneho aby to nerobil, niecim mu pohrozit, dat tam kameru, ak sa da alebo najlepsie tu dieru uplne napevno zlikvidovat.
prinajhorsom odhalit tu osobu a dalsiu mrtvu macku jej supnut priamo pred dvere :) je to riadne hnusné, toto robiť

bibi123

ahojte, nakoniec priatel macku odstranil ako radil prispevok c.2.-vraj uz mala aj cervicky v brusku a neubehol ani tyzden, uz je tam dalsia mrtvolka. Podla vsetkeho(kedze sa to deje pravidelne a doteraz ich sprataval sused, ktory sa uz bohuzial odstahoval) macky sa pridu schovat pred zimou, dazdom a bud zozeru otravu na potkany alebo otravenu mys, potkana... takze by trebalo upchat vsetky otvory - mam dojem, akoby tie macky niekto naschval vabil do vnutra(pri pivniciach je diera, ktoru kazdy den upchame tazkou doskou a vecer pri venceni si vzdy vsimneme, ze je diera otvorena a doska posunuta o pol metra, co by macka nezvladla) Takze potom je ten boj marny, ak tu bude nejaky "dobry clovek" otravovat macky...

alusinka

Este sa da spravit jedna vec. Zabalit macku do niecoho a odniest ju k najblizsiemu veterinarovi aby zistil, ci nemala nejaku chorobu. A on uz potom bude vediet, ako sa jej zbavit. :) tak ci tak, najjednoduchsie je dvihnut telefon a zavolat policajtov.

zuzkas

ešte som našla že potravinová a veterenirárna správa rieši takéto veci,alebo mestkí policajti a odpratať majú zviera do 24 hodín.ako som už písala u nás keď aj nahlásiš,tak nikto nepríde!minulý rok nám pri váhu zomrela pred očami labuť,volali sme na rôzne úrady a tá labuť tam ešte o týždeň bola!!!

alusinka

bibi123 to neviem, ci ti vynadaju, alebo nie. Ale tak, nato su tu, aby ludom pomahali. A pokial je macka mrtva, je to ich povinnost, ak by nahodou mala nejaku chorobu. Inak u nas sa o to stara Sloboda Zvierat...

zuzkas

Na záver len pripomeňme, že v prípade, ak nájdete na ulici uhynuté zviera, treba jeho likvidáciu prenechať oprávneným osobám. Tými sú v Bratislave pracovníci Slobody zvierat, ktorí sú dostupný telefonicky na čísle 16 187 (z mobilných telefónov treba použiť predvoľbu 02.neviem odkial si,ale aj toto som našla....

bibi123

alusinka-nam robi spravcu velka firma, co ma na starosti dalsich xdomov a nemame kontakt na 24hodinovu sluzbu, asi ju ani nemaju... policajti mi nevynadaju, ze otravujem a blokujem linku s hlupostami?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uhynuta macka v spolocnych bytovych priestoroch-odpratanie - Fórum - ZDRAVIE.sk