Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Unava

Príspevok v téme: Unava
Maturantka00

Ahojte nevedeli by ste mi poradit? :)
Posledne 4 mesiace mam strasnu unavu,stale spim(keby nemusim ist do skoly tak by som ani nevstala,spim cca 11-12hod denne),toci sa mi hlava aj pri normalnych beznych veciach (ked sa otocim..).A neviem ci to ma suvis aj s tym ze ked si normalne zabehnem alebo vyndem hore schodami tak sa strasne zadycham a vydychavam sa aj pol hodku, alebo v skole ked pisem tak take svetlo mi do oci ide ani sustredit nic sa nemozem....Strasne zle sa citim a len by som lahla a spala:( Mam aj problemy s nizkym tlakom. poradte :)

etela

Môže to byť aj z nízkeho tlaku ale môže to súvisieť aj s hormónmi, takže by nebolo od veci si dať vyšetriť funkciu štítnej žľazy u endokrinológa.No postup je taký, že najskôr ti musí zobrať krv na štítnu žľazu tvoja obvodná doktorka a na základe vyšetrenia z krvi ťa ona musí odporučiť k endokrinológovi, avšak v tom prípade, že budeš mať v krvi iné hodnoty ako majú byť.

Maturantka00

will51- no vyzera to tak ze sme na tom rovnako :) no aspon niekto ma chape..:)

Renata-no aj ja som si najprv myslela ze to bude len z pocasia alebo jesen ale neni mozme aby to bolo den co den..

Janka-mne krv brala iba teraz prvy krat..

janka666

Nie si anemická? Kedy si bola na odber krvi ohľadne železa v krvi? Vyzerá to na poriadnu anémiu..takže k lekárovi na odber krvi.

Renata O.

Úplne ťa chápem, lebo mám ten istý problém a aj rovnako dlho. Tiež už ráno vstávam s tým, že prídem z práce a ľahnem. Naozaj veľká únava, malátnosť. Najprv som myslela, že keď sa zmení čas, tak to prejde...alebo je to tou jeseňou....tak už neviem, lebo stále to pretrváva.Únava, malátnosť, k tomu prechladnutie...A to myslím, že sa aj zdravo stravujem, športujem....

keksa

prolaps mitrálnej chlopne, chod na echo, nie je to nebezpecne, ale moze to sposobovat unavu, plus si daj vysetrit krv na hladinu zeleza

will51

maturantka tiez ta chapem ja sa citim rovnako minule som prespala 19 hodin a stale som bola nevyspata..ja mavam tiez nizky tlak ale vysoky tep..akurat mi robia vyetrenia na stitnu zlazu tak som zvedava..a tiez tento rok maturujem a stresy nemam..inokedy som mala vecsie stresy a takto mi nikdy nebolo..

Maturantka00

No vcera som bola na odbere krvi takze musim uz len cakat..No a rodicia si myslia ze som leniva a ze len vyspavat chcem ale fakt ze sa mi nic neda robit,strasne nieco:(

chlebíček

moze to byt aj anemia aj stitna zlaza aj... vselico ine. mazaj k lekarovi, lebo toto sama nevyriesis. ak by to bola anemia, mohlo by ti pomoct uzivanie pangaminu plus trstinovej melasy - tu si treba kupit v bioobchode. ale aj tak by som sa na to nespoliehala, kazdopadne to musi posudit lekar, lebo sa to moze skoncit zle. a co tvoji rodicia, ti si vobec nevsimli, ze stale spis a nic nevladzes? mala by si sa s nimi o tom porozpravat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Unava - Fórum - ZDRAVIE.sk