Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rodicia a priatel

Príspevok v téme: rodicia a priatel
luckaliu

Mam dlhodoby vztah a moji rodicia a hlavne mamina ako keby si na to este nezvykli a mam pocit ze mi neveria. S priatelom studujeme na vyske jeden odbor, takze sa castokrat spolu aj ucime, pomahame si so skolou. ale vzdy po takychto dnoch ktore seriozne stravime nad knizkami ked pridem domov a spomeniem, ze nam to slo dobre, tak moja mama sa len tak uskrnie ze no isto ste sa ucili. zo zaciatku som to dokazala hodit cez plece ale coraz viac mi to prekaza, lebo vzdy ked spomeniem ze sa idem k priatelovi ucit tak je to to iste. a pritom nemam zle vysledky v skole, tak neviem co jej furt vadi a tvari sa akokeby sme presexovali cele poobedie a ja jej tvrdim ze sa ucime. vadi mi ked hovorim pravdu a niekto mi neveri :( a hlavne ked ide o rodicov...co s tym?

luckaliu

nevidim na tom nic divneho ze sa s priatelom spolu ucime. studujeme to iste, ten isty rocnik, mame tie iste predmety. ked potrebujem s niecim poradit v skole tak samozrejme idem za priatelom, kebyze idem za inym spoluziakom tak je to trosku divne nie? a s tym ze to nemam prizvukovat...ja nemam potrebu jej rozpravat co kde s kym robim, ale ked nepoviem ze sa idem k priatelovi ucit tak mi zas bude vycitat ze sa furt len flakam u priatela a na skolu kaslem takze ani z voza ani na voz :-D

ta3

Luckaliu,
ved zase sa nic take vazne nedeje, mamina sa iba pousmeje, no a co?, nedramatizuj, ine by bolo, keby Ti priatela branila, ale na usmeve nic nie je a mozno ani nie je taky ironicky, iba Ty si asi privelmi namyslas, vsetko je podla mna v pohode, tak sa zbytocne netrap, skutocne to za to netoji, v zivote pridu ovela vaznejsie problemy, potom sa este dost natrapis

janka666

Neprikladaj maminim ironickým poznámkam pozornosť , hlavne ak nemá pravdu.
Hovorí sa, že trafená hus zagága..hlavne, že máš dobré výsledky v škole a s priateľom si rozumieš, o nič nejde..tvoja mama by asi robila to čo hovorí o tebe, ..nepresvedčíš ju a ani jej nedokážeš opak, takže to nerieš..možno ťa len tak podpichuje.

Anita11

Bez dovery to nejde, ale rodičia sa vždy o svoje deti obávajú, aby neurobili nejakú chybu v živote.
Možno by si jej mala povedať, že sa správaš len tak, ako ťa ona vychovala. No, možeš jej to povedať len vtedy, ak sa ozaj tak správaš, podľa jej výchovy.
Poznám tieto poznámky a viem, že ťa to zraňuje, ak nerobíte nič zlé. Nikdy neuhovieš všetkým, v prvom rade sa správaj tak, aby si obstála pred svojim svedomím.

xy:)

sa jej rovno opytaj, kde je problem. no a k priatelovi sa ucit, co ja viem, no kto tomu uz len uveri. ked povies ze ides k piatelovi, to by som chapala, ale ked povies ze sa ides s priatelom ucit, tiez by som tomu neverila.. mozno by si urobila dobre, keby si tak neprizvukovala, ze sa naozaj iba ucite.

M74

A možno to má mamina už tak zažité, takéto poznámky. Aj môj otec niekedy tak stereotypne reaguje na isté fakty.

kafe

luckaliu, tak jej povedz: - Idem sa učiť k priateľovi.. vlastne nie. Presexujeme pol dňa, až do odpadnutia.. -
Tvoja mama ti z nejakého dôvodu neverí. Vykašli sa na to, je to jej chyba, že si nepozná vlastné decko. Tak jej ďalej hovor pravdu A AJ TO, čo chce ona počuť, čo si ona myslí, že je pravda.

martin72

Mama je staršia od Teba a nostalgicky spomíma na svoju mladosť,keď také dlhodobé vzťahy bez manželstva,bez detí neboli samozrejmosťou ako dnes.Slovo "priateľ" malo pred pár rokmi trochu iný význam.Jej sa už mladosť nevráti,ona o tom vie,a Ty ju ťažko pochopíš.
Aspoň sa snaž!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rodicia a priatel - Fórum - ZDRAVIE.sk