Ako zistím či som panna? (bez odbornej rady)

niki boo

Chcem sa spýtať este som nemala kramy ale už som skúšala vibrator Nedala som ho celý dnu len spicku som ešte panna ???

guccinooo

poradte mi prosim niekto skusenii ... všetky dievčata mi vravela že ked spali s chlapcom tak ich to bolelo a krvacali .. ale ked som spala so svojim priatelom nič necitim ani nekrvacam nerozumiem tomu prečo ? teraz neviem vobec či panna som alebo či niesom boli ma prstovanie viac než ked spolu sexujeme

Najuš

počujte nemala som pohlavný styk no skúšala som niečo iné.. myslím že niesom panna čítala som že o panenstvo možem prísť aj pri športe :/ ja športujem..za pár dní idem na gyndu a mám strach že mi povedia že už niesom panna

maddie

ja mám pocit, že som sa ocitla na stránke Kamaráta alebo Brava..preboha :D odpoveď znie - PANNA SI, AK SI EŠTE NEMALA SEX. - myslím že je to dosť jasné a stručné. (panenská blana sa ti mohla pretrhnúť napr. aj pri športe, zavádzaní tampónu,atď.)

pompeje

naco vam vediet ci ste panny ci nie? ved aj tak kazda masturbuje od 12 rokov a niektore aj skor. niesme v dajakom kmeni africkom kde sa panenstvo berie ako dar pre muza a sucast vena.

flogina

a co ked sa niekto uspokojuje prstami tam dole a este nemal mestruaciu bude mat menstruaciu potom pls povedzte???!!!

niki11223

no ludia pannenskú blanu nemusí mať a to nemusela spať zo žiadnym chalanom ... niektoré dievčatá sa narodia už bez nej alebo sa im pretrhne ked používajú tampóny od prvej menštruácie ( tampóny väčšich rozmerov než by mali)