Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy, na jednom mieste rastú v inom smere

Príspevok v téme: Vlasy, na jednom mieste rastú v inom smere
Almann

Ahojte, mám 16, som chalan s krátkymi vlasmi (3-5cm) a mám problém. Vlasy mi na lavej strane ofiny (hneď nad čelom) rastú v "inom smere". Tj., môžem si ich akokoľvek česať, stále stoja do hora, ...je to iba na tomto mieste, všade inde rastú normálne. Nepomôže tomu ani gél, ani nič. Robí mi to dosť problémy, keďže sa z toho nedá spraviť asi žiadny účet a vždy to vyzerá ako neučesané - hocijako. Vlasy tak raztú už od korienkov. Tento problém som objavil asi len 2-3 roky dozadu, predtým som žiadne problémy neevidoval. Inak mám rovné vlasy, kučery sa mi nerobia.

Je nejaký spôsob ako to opraviť? Je to dosť o nervy. Máte nejaké skúsenosti. Dík za všetky rady.

anjelik9

hej vlasový výr ja to mám tiež ale už odmala a ked som nosila ofinu tak namiesto do čela som ju mala že ofinaaa diera a ofina =D ale teraz je to super keď mi vlasy sami idú jedny na lavo a druhe na pravo bez toho aby som s tym musela niečo robiť ´=) skús tie vlásky istý čas znásilnovať či si zvyknú na to čo chceš ty a keď nie tak to vyšpekuluj tak aby sa vlk najedol aj koza zostala cela =p

yxa

s tým asi neurobíš nič,najskor ide o vlasový vír, smer rastu vlasov asi nezmeníš, skus nejaký gel, možno silnejší ked doterajšie nezabrali

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy, na jednom mieste rastú v inom smere - Fórum - ZDRAVIE.sk