Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest hrdla

etela

vyskúšaj tú zmrzlinu ak máš zapálené hrdlo.Je to odskúšané.Daj vedieť či to pomohlo.Výter z hrdla ti brala? To si bola u obvodnej lekárke? Mala by ťa poslať ku krčnej a tá ti má spraviť výter na rozbor. Ak ťa tam neposlala sama o to žiadaj, máš na to právo. Nedaj sa dopovať antibiotikami.

D.r.Joh.Klai

Kleopatrinu liečivú slnečnú saunu ,surový cesnak domácej slaninky cibuľku 3x denne a predovšetkým vodu od Dr.J.K a zbavíš sa chrípky na dlhé desaťročia. A potom môžeš aj pivo,aj ostatné studené.Funguje to u každého!

klmno

ale ano bola som u lekara..lenze on mi dal antibiotika a tie nezabrali tak povedal, ze si mam davat na hrdlo sol, ze to mi pomoze

etela

to si ešte nebol/la u lekára? Je dosť možné, že máš angínu, ktorú treba liečiť antibiotikami.Na uvoľnenie bolesti je dobrá zmrzlina np.nanuková torta), ktorú si budeš pomaly rozpúšťať v hrdle. Ale ak tam máš už povlak (na mandliach), treba ísť určite k lekárovi, pretože sa ti to vráti a nevyliečená angína narobí veľa zdravotných ťažkostí.No ak to nie je angína, môžeš mať bacil v hrdle.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest hrdla - Fórum - ZDRAVIE.sk