Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa nabrať svalovú hmotu za 9 mesiacov?

Príspevok v téme: Dá sa nabrať svalovú hmotu za 9 mesiacov?
Vinco2142

Ahojte,
povedal som si že konečne začnem so sebou niečo robiť, že začnem cvičiť aby som vyzeral k svetu ..
upravil som si jedálniček aby vyhovoval, poradil sa skamarátom ohľadom tréningového plánu atď.
Lenže môj problém je, že chcem aby bolo na mne aspoň trošku vidno že cvičím za nejakých 8-9 mesiacov ..
No na tlaky, dvíham 20KG (4x8), a myslím že je to málo .. aj kamarát mi povedal že si myslí že nenaberiem dajak rýchlosťou svetla tú svalovú hmotu ..
Moja otázka teda spočíva v tom či sa dá pri tomto, čo som napísal dosiahnuť aspoň mierne výrazná zmena za 9 mesiacov na mojom tele .. cvičiť chcem už aktívne, ale do leta chcem byť v \\\"plážovej forme\\\" ..

Mám mierne úzkejší hrudník od bokov, teda som zaradil aj cvik Pullover ktorý by mal pomôcť na jeho rozšírenie. Ak niekto vie niečo ohľadom toho, kľudne prijmem pomocné rady.

Moja postava 176cm / 61kg.

Ďakujem všetkým ktorí mi poradia ..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa nabrať svalovú hmotu za 9 mesiacov? - Fórum - ZDRAVIE.sk