Rast pŕs 16 - ka

MetallicA

Odhliadnuc ze ja tvoj vek repsketujem Elizabeta- nemozes si mysliet, ze Goji ti ´´nastartovali´´ rast prs...skor to bude nejaka hormonalna zmena, ktora je v tom veku normalna- a nemusi sa prejavit priberanim na vsetkych castiach tela- tak ako jednej zacne rast zadok a boky, druhej mozno prsia, atd....rozumiem sa do toho, studujem medicinu.....
Ja som zase v tvojom veku chudla- umyselne, a zmensilo sa mi vsetko, vratane prs....teraz uz som starsia a zase som mala taku ´´chudnucu fazu´´ a naozaj som schudla, co sa tyka objemu- ale prsia vobec, este by som povedala, ze sa zvacsili, a to bez plastiky :P a vsimla som si hormonalne vykyvy na zaklade cyklu. Takze- vselico je zdrave, ale treba to vediet rozlisit od nejakeho placebo efektu....pozdravujem

Elizabeta284

Čo by nič nepomohlo.. -,- Chcela pomôcť a vy tu hovoríte o tom, ako nič nepomôže, že plastika atď.. Ja mám 14.. Áno ešte menej než ony! Mám väčšie prsia ako moja o pár rokov staršia sestra a prečo? Takže..
Keďže nemáte prsia, tak budete asi aj dosť chudé.. Ja som mala kedysi taký problém, že som mohla jesť koľko som len chcela, ale nepribrala som. Moja o rok mladšia kamarátka mala už minulý rok dosť veľké prsia a tento rok mám také isté ako ona.. A čo robím? Skús sa začať .. lepšie stravovať? Poradím ti ovocie Goji.. Skús si o ňom niečo prečítať na internete pozri jeho účinky a vedľajšie vlastne ani nie sú.. Je to akoby taký prírodný liek a keď si ho kúpiš pred tým, ako si o ňom niečo prečítaš musíš vedieť, že ho nemôžeš zjesť veľa. Presná denná dávka nie je určená, ale tak za hrsť- dve maximálne.. Možno ti zo začiatku chutiť nebude ale neskôr si zvykneš. Je super! Kupuj ho v BIO obchodoch.. v obyčajných moc neodporúčam (ešte som tam nekupovala, ale ani neplánujem). V BIO obchode sa tomu bude aj predavačka rozumieť, čiže nebáť sa a pustiť sa do reči! ;)

No a vlastne k tomu, že ako som začala jesť Goji mi začal rásť prsia.. Nedočítala som sa o tom, ale u mňa to funguje. Môžem cvičiť, zdravo jesť a na to aby mi narástli prsia nepotrebujem pribrať :) Goji milujem a budem si ho kupovať až do vtedy keď jeho účinky "dlhovekosti" nevyprchajú :D xD

BTW: Viem, že sa tu písalo už dávnejšie, že tá, ktorá to chcela vedieť to už asi ani nesleduje, ale našla som to tu keď som hľadala o Goji a raste pŕs a našlo mi toto fórum. Takže ak niekto na toto natrafí, dúfam, že to pomôže a bude viac ľudí, ktorý nebudú jesť tie hnusoby, ktoré sú napustené rôznymi chemikáliami a začnú jesť niečo BIO a zdravé... :)
Vopred ... Prosím, nesúďte ma kvôli môjmu veku.. Nepoznáte ma osobne a neviete aká som a čím som si prešla.. Milujem cestu, ktorú som si vybrala!

vysvetlim ti

Metalica,musim ta poopravit,silikony sa nerobia len pod prsnou ryhou,ale aj cez pazuchu,kde jazvu nevidno a uplne zmizne :)len tolko..
najprv treba silikonove prsia naozaj vidiet a potom hovorit o nejakych jazvach,kt.ani nevidno...:D

Tyshka

ja si myslim mat 2-ky take toje akurat si myslim preco aj jednotky su dobre napr das si nejaku dobru peknu poprsenku ktora to pekne udrzi bude dobre:) preco vacsie ver mi ze ty ktory maju vascie boli by nanasich miestach lebo teraz sa maju dobre pockaj opark rokov:)

MetallicA

no a to video je inak dosť hrozné, tak im sa už ako musia smiať a ajtak vyzerajú dosť sebavedomo ked sa tak fotiť nechajú:)) a väčšina z nich má určite manželov ajtak

MetallicA

ľudia sa smejú daktorí za všeličo, daktorí debili si musia niečo nájsť. Máš 16 je nato ešte čas nie?:D
Pozri, ja mám hrubé lýtka a stehná nemôžem nosiť pekné čižmy ako spolužiačky alebo iba ak pod rifle lebo ich celé nezapnem =)
a cvičím denne, no nič sa nezmení, a neverím anio v dáke potraviny ktoré by mi ich zmenšili:D mne sa to už nezmení mám to v génoch, ty máš ešte väčšiu šancu že ti narastú, no a čo ked máš malé aj modelky majú malé a sú modelky to nerieš, a daktorým chlapom sa môžu páčiť radšej menšie ako silikóny čo ti zostanú jazvy pod prsama:D

kozy??

majlinka,

pomoct sa ti neda!! jednoducho ked nanarastu tak nenarastu a hotovo. prekrista vd mas este len 16!! mojej sestre zacali rast ked mala 20. zacala brat antikoncepciu a narastli jej za pol roka. ja mam 30, 10 rokov beriem antikoncepciu a nenarastli ani o milimeter!!! tomu sa pomoct neda. radsej miesto toho aby si minala prachy na hovadiny tak si nasetri a raz si das spravit silikony tak ako ja a miliony dalsich plochych zien na svete.

a ze sa ti smeju?? pockaj jak sa budes rehotat ty im ked sa im budu hompalat pod pupkom!! co je na tom smiesne??? asi by si mala radsej vymenit kamaratky. nad tym sa skus zamysliet...