iba pre ženy

Príspevok v téme: iba pre ženy
lollypop789

mala by som otazku iba pre ženy. zaujimalo by ma, že či vy nemate obcas taky pocit žeby ste si to chceli vyskuťat s babou aj ked nie ste lesbička, lebo ja na to dost často myslim, ale este nic som nemala so ziadnou babou, len ma to láka, mozno ze som lesba,mne to nevadi, to je jedno, len by ma zaujimalo ze ci vy nemate taketo myslienky

ewelin28

tak ja nemam problem povedat, ze ta a ta baba je pekna....ale priznam sa, ze este nikdy som nerozmyslala nad tym, zeby som sa chcela s babou maznat alebo co...ja mam uzasneho chalana a ineho (ani inu) mi netreba :D...ale urcite nie si lezba..len ako uz bolo povedane, mas bujnu fantaziu heh

bibba

vobec nie si lesba, mozno nie si ani cista Bisexualka. si len zaujamava v posteli a s velkou fantaziou. to neznamena, ze muzi pre teba nie su ako stvoreni, zato ze sa ti aj pekne zeny pacia... ver mi.

lost

lollypop789

jasne ze si mlada :)

skus si predstavit ci by si to vyskusala s 40-50 rocnou babou ;)

(tym nemyslim ze by 40-50 rocne boli skarede, bez urazky :) )

lollypop789

dakujem va za prispevky, sice ja uz nesom v ranej mladosti, mam 20, alebo ta to by bola este ranna mladost?? no nvm, ale zeny ma vzrsuju, takze by som si to chcela vyskuast. akoe sex nie je zly ani s chalanom, len som este pri tom nikdy nemala orgazsmus,ale aj tak to rada robim,ale ked to robim s chalanom tak to je o citoch, a keby som to robila so zenou, tak na to by som nepotrebovala byt do nej zalubena, to si ani nvm predtavit ze by som sado nejakej zeny zalubila

rozumiem ti

nevylucujem, mozno v rannej mladosti ma take nieco napadlo, neviem, nespominam si. za teraz znie odpoved: nie. nic take ma nenapada.:)