Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked sa zalubite do ineho...

Leena

AdamKrt, nejde o to ze by som chcela partnera menit, ale uvazujem ze co je zle s tym momentalnym ked som sa dokazala do niekoho ineho zalubit. Ze ci mam vztah s nim ukoncit uz len z principu, nie kvoli tomu aby som si mohla zacat nieco s inym.

ta3

mala som doma knizocku, uz som ju davno nevidela, asi som ju niekomu pozicala a ten niekto mi ju zabudol vratit, ktora pojednavala o laske, ako ze je viac druhov lasky, ale v podstate laska bola rozdelena na dve hlavne skupiny, skutocnu lasku a lasku podmienenu
skutocna laska je, ked milujeme niekoho bezozvysku, takeho aky je, bezvyhradne, bezpodmienecne, iba toto je laska v pravom slova zmysle a iba tato laska moze byt trvala
podmienena laska typu ak a typu retoze
budem ta milovat, ak prestanes pit, ak mi mi kupis ten prsten, ak ...
podmienena laska typu pretoze, milujem ho pretoze je mudry, pekny, bohaty ...
obidve lasky typu ak a pretoze su niecim obmedzene a prakticky maju malo spolocne s laskou ako takou a spravidla su kratkodobeho charakteru, lebo sa velmi lahko moze stat, ze stretneme este mudrejsieho, este krajsieho alebo este bohatsieho a uz dovod preco sme ho milovali stratil platnost a je po laske
ano, casto sa stava, ze niekoho milujeme, ale po nejakom case sa zamilujeme do dalsieho, tak v prom pripade sa nejednalo o lasku, ale o priatelstvo, telesnu pritazlivost a pod.

rozumiem ti

neviem, ja osobne nieco taketo nepoznam. ak som vo vztahu, kazdy iny chlap je pre mna len clovek, nic viac. nepozeram nanho ako na chlapa. a ak zacnem, tak je nacase zacat rozmyslat, co je vo vztahu zle, a ci ma zmysel pokracovat dalej. toto je mojim najvacsim indikatorom, ze sa po...
Neviem, ako je to s tebou, nepoznam Ta. mozno su to chvilkove vzplanutia a mozno je tiez nacase porozmyslat, ci Ti tvoj momentalny vztah dava vsetko, co chces a potrebujes. vela stastia:)

alusinka

Ja som s mojim chlapom uz cez 4 roky... a pocas tohto obdobia som sa do inych muzov "zalubila" niekolko krat... Ale vzdy som prisla na to, ze to nieje laska... ze to bola len tuzba skusit nieco nove, nieco ine... len som proste mala dobry pocit, ked som sa pacila aj niekomu inemu...
A s mojim poloviciakom som to radsej nikdy neriesila. Lebo vzdy, to tak rychlo ako to prislo, aj odislo...

AdamKrt

V cestine existuje pre to nazov: "chtíč"... Cloveka mozu napadnut rozne somariny, ale od toho ma rozum, aby vedel rozoznat, co robi zle.

Nedavno davali v TV jednu relaciu o hormonoch a ich vplyv na lasku. Hovorili prave o tom, ze su 2 typy vztahov. Jeden zalozeny na laske a ten nam umoznuje prekonavat prekazky a odolavat nastraham. Druhy zalozeny na "chtíči", ktory sposobuje to, ze partner sa nam paci, pokial nenajdeme partnera krajsieho, lepsieho. Lenze taky vztah nevydrzi nikdy dlho, lebo zase nebude dlho trvat, kym nedojde niekto iny, lepsie, neokukany. Alebo dotycna osoba urobi po case to iste, co Ty. Vymeni Ta.

Pokial mam vztah, tak neriesim, co ma napadne a co by bolo, keby. Uz to je riadna neomalenost voci partnerovi...

Teraz sa Ti niekto zda zaujimavy na pohlad, ale poriadne ho nepoznas. Moze mat X zlych vlasntosti a moze sa Ti stat, ze si znicis vztah a o par mesiacov zistit, ze si na tom horsie, ako si bola. Neviem, ako je mozne zalubit sa do niekoho len tak, ked ho vobec dobre nepoznas. To su skor pudy, ze Ta k nemu taha ta pritazlivost, zapaluju sa Ti lytka...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked sa zalubite do ineho... - Fórum - ZDRAVIE.sk