Dermatrend v BB - skúsenosti

lavazzo

absolvovala som v dermatrende zakrok z ktoreho som mala vazne problemy este skoro dva roky, po fusingu v dermatrende, ma cakali nasledovne dve napravacie operacie inde ( jedna v plnej narkoze, druha v ciastocnej), velka nespokojnost, je to vsetko o peniazoch, zakroky v Bratislave su na lepsej urovni, a takisto aj financne omnoho dostupnejsie

Allie

Za mňa tiež dermatrend nič moc, liečenie pokus omyl, takmer žiadna komunikácia lekára s pacientom, všetko narýchlo, mala som pocit že len zaplať a choď, človek tam nechá nemálo peňazí tak očakáva aj lepší prístup, s výsledkom nie som spokojná.

malawi

No z mojich niekoľkých skúseností žial musím konštatovať nespokojnosť,,,je to pokus-omyl, pokus omyl a nebaví ma to stále vyhadzovať peniaze za niečo, s čím som nespokojná a dokonca je to ešte horšie ako na začiatku....čakala som nápravu, ale ako sa hovorí,,,ak vy ste taký doktor ako ja právnik, tak to radšej pôjdem k inému,,,,

angell

Ahoj, Dermatrend v Banskej Bystrici, je velmi kvalitne zariadenie, ja osobne som bola so zákrokom spokojná...prostredie vyborne plus lekárská starostlivost a samotná pani doktorká velmi milá a prijemná žena s profesionálnym prístupom a velmi diskretným. Samozrejme ceny zodpovedaju aj kvalite. Vrelo odporúčam ;)