podprsenka velkost 70C

mahel

no ja potrebujem 70D a to je este vacsi problem. ked sa mi podari nejaku dobru objavit, vzdy si kupim hned tri, lebo netusim, kedy zase na taku natrafim.

ale ale

caute, ja mam tiez 70C, tazko sa zhanaju take podprdy (nie moc drahe), tak mi poradte nejake obchody. 75B mi je velky obvod...

xy:)

no takto: zmeraj si hrudnik poriadne, na nete je x tabuliek ako sa spravne merat - podla toho budes vediet velkost - aspon priblizne. hlavne nech ti obvod nie je privelky - vtedy ti vylezie vzadu podprda nad lopatky pomaly, a nie je dobre ani ked je primaly - ked mas pocit ze sa podprda stahuje, ze nemozes dobre dychat. ked skusas v kabinke, tak sa predklon, aby si si bola ista, ze ti z vystrihu nic nevypadne a zapinaj na posledny hacik pri skusani.

KHA

Ja ked si kupujem podprsenku tak vzdy skusam dve velkosti z danemu typu.. 75D a 80C. Niekedy sadle lepsie jedna, niekedy druha. Kludne skus 75B ako ti radila bibi. Aaaa pozri si na nete ako by mala podprsenka sediet, aby si vobec vedela ako urcit ci mas spravnu.

bibi123

ivanka8745-skusala si, ci Ti lepsie nesedi 75B? Potom by si skutocne mohla mat tie 2jky... zistis to aj podla toho, ako si zapinas danu podprsenku, ci na prvom alebo poslednom.. Ja mam 75D, ale dobre mi sedi aj 80C