Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môj priatel a parfém

Príspevok v téme: Môj priatel a parfém
hm hm ?

čaute. mám priatela asi 4 mesiace a rozmýšlame, čo si kúpime na vianoce. už sme si dali nejaké typy na oblečenie a napadlo ma, že by som mu kúpila nejakú rajcovnú voňavku ;) ked som sa ho nenápadko spýtala, či by sa mu zišla aj nejaká kozmetika alebo tak, tak mi povedal, nech mu určite nekupujem žiadnu kozmetiku, ani parfém. vonavku som na nom nikdy necítila, čím nechcem povedať, že smrdí... Ale čo teraz? Ja by som bola rada, keby vonal nejakou dobrou Hugo boss alebo tak. mam sa na to radšej vykašlať ?

mississipi

my sme tiež spolu 4mesiace :) a kupila som mu krásny fialový pulover a tiež rozmýšľam nad parfémom, tiež sém nejako nejako nepostrehla, že by nejaký mal :) .. a parfémy Hugo Boss nr.6 mám najradšej, ešte tak Dolce and Gabbana One, Armani Aqua di gio :)

hm hm ?

emilly82 - veď ja mu nekúpim len parfém. Už mám vybraté iné veci, len som rozmýšlala, že by som k tomu prihodila proste aj tú voňavku.
xy:)- tak mne sa páči aj Axe, aj Calvin Klein atď.. Ale ten Hugo Boss proste vždy u mňa vyhral.
liluska000 - mám už vybraté darčeky, po ktorých on túži, len som rozmýšlala, že by som mu dala aj toto k tomu. "je to predsa darcek, ktory ma urobit radost jemu a nie tebe " Každý darček, ktorý urobí radosť jemu, urobí ju aj mne...
No asi to urobím tak, že mu ju kúpim a poviem, že som skrátka neodolala tej vôni a či už ju bude používať alebo nie, to už bude na ňom. Aspoň zistím, ako zareaguje a možno sa mu to zapáči a začne ju používať ako napr priateľ Slobodnej :)Ďakujem za reakcie

liluska000

Ja by som rozhodne nekupovala nieco co vyslovene nechce, radsej zisti po com tuzi a kup mu to... urcite ho to potesi viac... je to predsa darcek, ktory ma urobit radost jemu a nie tebe :) da sa kupit plno veci, uz podla toho co ma rad a comu sa venuje.

Deee

moj manzel ma citlivy nos a maloco mu sadne, ale hugo boss pouziva odjakziva, podla mna nic nepokazis ak mu tento parfem kupis a navyse ako slobodna napisala, az uvidi, co s tebou robi...

emilly82

Poznáš vôbec jeho vkus? To čo vonia tebe jemu voňať nemusí. Chceš ísť do takého rizika? Písala si, že nepoužíva voňavky, tak podľa čoho chceš vyberať. Radšej mu kúp niečo iné, však máš ešte takmer 6 týždňov čas.

Slobodna

ani môj priateľ nikdy nechcel parfem, no ale keď som mu jeden kúpila a videl čo to so mnou robí, keď ho má na sebe... :-)
pokojne mu ho kúp a Hugo boss-ky aspoň teda mne voňajú božsky. Ale určite mu kúp aj nejaký darček pre neho, lebo toto je skôr darček pre teba :-) ale myslím, že ho oceníte spoločne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môj priatel a parfém - Fórum - ZDRAVIE.sk