Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky mam nárok na priepustky v praci?

fekolini

manzel robí vždy v noci a ako je to s priepustkami pre rodinného príslušníka a pre neho pretože v tomto nemám jasno ked je zasa leto tak robí skoro v kuse cez deň aj cez noc ako to je vlastne?

N-ika

Priepustky sa rataju na hodiny nie na dni. Ved ked ides zubarovi na dve hodiny a vratis sa do prace nerataju ti cely den.
Ak si odrobila 8 mesiacov, mas narok na 35 hodin stravenych u lekara.

2988888

Dobrý deň chcela by som sa opýtať že na koľko dni mám nárok na priepustku keď v roku odpracujem 8 mesiacov, počíta sa to nejak ? A čo ak som už za 6 mesiacov vyčerpala 6 dní? zo 7 ? a pracujem 8 mesiacov ?

zanky

Dobry večer ja by som sa chcela spytat ze ci je to pravda ze na 4 mesiace mame narok len na dve priepustky pokial ja viem tak nie u nas v porace nam vyhlasily ze od noveho zakona je ze za 4 mesiace mozeme pouzit len dve priepustky dakujem za skoru odpoved

tekvicka_

lenze to nie je na decko ale na clena rodiny. takze 7 na seba a 7 na osetrenie clena rodiny moze byt manzel, dieta, rodic. keby sa na kazdeho ratalo 7 to by bolo ine kafe

jajka001_

no podla mna ma kazde decko narok na sedem, ak by si mala sedem deti kazdemu sa ujde jeden den na rok? to tazko,takze sedem na teba, strnast na tvoje dve deti
inak pozri zakonnik prace, ak to chces vediet

Aja35

takže ako je to vlastne pre nas laikov s tymi priepustkami,mam 2 deti mam teda narok len na 7 pečiek nech už idem s kýmkolvek alebo plus na deti 7? a čo mam robit ked nie som flakač na pečka idem len nutne aj to chcem dovolenku ktoru mi zamietne a tym ma donuti si vziat pečko lebo tam musim aspon s detmi a obaja robime v jednej firme tak nie je vychodisko co vlastne sposobi to ze mi stiahnu z vianocnych odmien,to je spravodlive co.

??!!??

samozrejme že má nárok aj manžel. to je jedno kde je jeho žena či je doma alebo ....... takže v podstate manželský pár má nárok 7+7 na rodinného príslušníka a 7+7 na samého seba.
a samozrejme že má nárok na OČR aj keď je jeho manželka doma na MD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky mam nárok na priepustky v praci? - Fórum - ZDRAVIE.sk