busenie srdca striedavy stav tepla a zimy slabost

Príspevok v téme: busenie srdca striedavy stav tepla a zimy slabost
martina12122

ahojte vsetci co sem chodite a pisete svoje skusenosti . Chcela by som vediet ci ma niekdo taky problem , ako sa stal mne prave dnes .. rano som isla do prace a ako nahle som nieco porobila asi tak po pol hodine prislo na mna telo a citila som ze sa somou nieco deje a nie je v poriadu , zrychlil sa mi tep a zacalo mi busit srdce ako nikdy ako keby mi islo vyskocit z hrude az prisla na mna taka slabost myslela som ze uz umieram a je somnou koniec ... naraz som zacala dychat z hlboka a pravidelne az to pomali asi po 5 minutach ustupilo ,ale zacala mi byt zima az som sa triasla .. neviem co to je a co to mohlo sposobit .. bola som aj u lekara ale ten povedal ze je vsetko ok .. tak neviem ak mate niekdo takyto problem alebo to poznate napiste co to moze byt .. som z toho zufala a bojim sa cely den na to mysli a trasiem sa zimov raz mi je teplo a raz zima .. man sa obavat nieco ked doktor povedal ze je to ok .. bojim sa

Katy7

moze to byt zaciatok Tetanie. alebo nedostatok magnezia. pri dlhodobom strese napr... alebo ti chyba nejaky mineral. tiez som mala taky stav, kupila som si Magne + B6 a sumivy magnezium. ber magne 2x denne a raz denne sumivy. po case by ti mali take stavy ustupit. ale vsetko su to priznaky take ake som pisala co to moze sposobovat.