Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Verejne zdravotnictvo v MT

Laura22

Ahoj petrussik:)

Verejne zdravotnictvo mam podane na VS Sv.Alzbety.Mozno si este podam aj na SZU,zvazujem...Ale to mam podane externe a na SZU som pozrela rozvrh,a ten je skoro ako denny:)A verejne zdravotnictvo mi nestoji za to ist studovat denne,to zvladnem aj externe.Medina mi za to stoji:)))

Medicinu mam podanu na SZU v Bratislave.Snad sa mi to podari,dakujem:)Tak ano,Martin ma najtazsie prijimacky na medicinu,tam si netrufam podat si prihlasku.

petrusiik

Ahoj Laura:) a kde si si dala verejne zdr.? No a medicinu som si nedala lebo to necitim ako nieco pre mna ale myslim ze to by ma mohlo bavit tak snad sa podari :) tebe drzim palce na medicinu, tu si si kde dala? ja som bola tiez skusit minuly rok v MT na prijimackach, dala som sa nahovorit ale tak neucila som sa tak nedopadli tak dobre :D no nelutujem

Laura22

Neviem,preco stresujete:)Pokial mate priemery do 1?5,vezmu Vas.U mna,ak nakoniec prijimacky robit nebudem,tiez nebude problem,mala som znamky tiez do 1,5.

Medicina Vas nelakala?Ja som si Verejene zdravotnictvo dala iba ako poistku...

petrusiik

ahoj:) tak mam gymnazium ale aj tak mam stres a znamky celkom fajn cca priemer 1.5 a chcela by som ist do RK a tam to len teraz otvaraju tak dufam ze sa prihlasi dost ludi :) tak sa drz :)

Laura22

Ano,na externe potrebujem prax,ale ja prax v zdravotnictve mam,to nie je problem.Uz to mam aj potvrdene.Nevadi,ja som si dala poistku na VS Sv.Alzbety na Verejne zdravotnictvo,tam ma snad vezmu.A po Bc.sa mozem rozhodnut,ci pojdem vyssie na Tropicke lekarstvo alebo Verejne zdravotnictvo.

Preco by ta nevzali?Aku mas strednu?A znamky?

petrusiik

Ahoj no v RK a v TT sa primacky nerobia na denne a neviem ci nepotrebujes prax ked chces ist na externe, aspon tak som pocula neviem:( och bojim sa ze ma nevezmu:((

Laura22

Caute,ja som si chcela podat prihlasku na VZ do TT,ale na externu formu,ale nemam zdravotnu skolu,takze mi neuznali prihlasku.Nakoniec mam podanu prihlasku na Vs. Sv.Alzbety,tam mozes ist po Bc. studovat Tropicke lekarstvo.

Ja ale pokial viem,prijimacky sa tam robia.

Trash

Ahoj,ja sa chystam aj na Verejne zdravotnictvo na SZU a prijimacky su z biologie a chemie,na Vs.sv.Alzbety sa prjimacky nerobia...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Verejne zdravotnictvo v MT - Fórum - ZDRAVIE.sk