co mi moze byt?

Príspevok v téme: co mi moze byt?
[zruseny8]

v posledne dni sa citim nejako zvlastne. v stredu ma vsetko bolelo (cele telo), citila som sa akoby ma presiel valec, vcera cize stvrtok bolo vsetko v poriadku (akoby mi den predtym nic nebolo) a vecer opat maximalna bolest hlavy a pocity na zvracanie. dnes tiez nic, iba teraz ked vstanem zo stolicky alebo vykonam inu cinnost ako som predtym robila,tak citim taky divny pocit alebo tlak v hlave, ani neviem ci by som to mohla nazvat tocenie hlavy. vedel by mi niekto povedat co by mi tak mohlo byt? dakujem za odpovede

[zruseny8]

mame digitalny tlakomer,ale prave ked som si merala tlak, vypadli baterky :) musim zajtra ceknut ake su na ovladaci od telkaca a potom uvidime..

janka666

nevieš aký tlak máš, čí nízky, vysoký, alebo kolísavý..ak nemáš doma tlakomer, tak to nezistíš, ale ak z podrepu vstaneš a krúti sa ti hlava, tak ide o nízky. Na nízky tlak je dobrá ráno káva, alebo štamperlík ostrého, slanejšia strava,..neodporúča sa jesť cesnak, lebo zbíja tlak veľmi dole...

[zruseny8]

tehotna urcite nie, tiez si myslim ze to bude nieco s tlakom a rada by som to nejako eliminovala, len neviem co si na to dat (ci uz nejaky liek alebo pod) ked neviem o co ide.. preto sa vas pytam ze ci niekto nema podobne skusenosti.. ale diky za vase dotazy

User_37597

mohlo by ti byt čokoľvek...viróza alebo si tehotná alebo,alebo....skôr by si mala počkať ešte do pondelka a ak sa to nezlepší tak navštíviť obvodného lekára...ja nechcem odsudzovať ľudí ako si ty že sa pýtajú čo im asi je ale napríklad na tvoju otázku je nenormálne veľa odpovedí že čo to asi je...takže si radšej počkaj lebo napr taký odber krvi s ktorého sa dozvieš dosť ti ja a ani nikto iný tu na fóre neposkytne...veľa štastia