Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vdovec

Príspevok v téme: Vdovec
kvietok007

Prosím poraďte:
Som vydatá vyše roka,manžel je vdovec.Mali sme aj menšie problémy,ale dnes som zažila šok:
Manžel išiel do obchodu,a zabudol si mobil-chcela som ešte aby niečo dokúpil.Kedže začal zvoniť v spálni,zobrala som ho a len tak som pozrela sms-pozrela som aj odoslané.
Písal tam jednej známej,že všade vidí manželku kde chodí,a že všetko mu ju pripomína-a že som mnou žije,ale s nou žil dosť dlho a nemože na nu zabudnúť.
Poviem vám velmi ma to trápi,až tak,že by som aj chcela od neho odísť.Neviem ako dalej,ved žijeme v ich byte,tak to ju všade bude vidieť stále.
Velmi ma to bolí,ked cudzej osobe opisuje o manželke,lebo to vyzerá,akoby zabudol že som tu ešte ja.Prosím povedzte,alebo poradte,čo mám robiť.Neviem naozaj-aj ked mi vraví,že to nie je tak ako si myslím.

vdovec

on je sebec,mysli len na usle peniaze v podobe strateneho vdovskeho,ja by som sa nanho vykaslala,keby ma tak ponizoval a kladol by peniaze na moju uroven

kvietok007

janka,velmi sa mýliš,ale dokazovať to naozaj nemusím.
Ja mám vlastný byt,auto,mam kam ísť-ak ma neľúbi nemám problém odísť.

janka666

Ak môžem byť úprimná a otvorená, tak všeobecne platí, že staršie baby si hľadajú vdovcov zámerne, aby po nich mali dôchodok, ked ich prežijú..je to viac-menej z vypočítavosti.

Každopádne však je riziko sa sobášiť s vdovcom, pretože spomienky sú silné zvlášť, ked to manželstvo bolo pekné a pevné.

Lillllllss

Ja neviem naco tolko prispevkov, od zaciatku jej tu kazdy radi nech sa vykasle na neho a ona furt svoje. len tak podla mna on ta nelubi, 11 mesiacov a uz svadba??
Vi nepoznate jeden druheho, preto si nerozumiete....

janka666

..a možno si ťa bral, lebo si naivne myslel, že skôr zabudne..a potom..potreboval, aby sa niekto o neho staral..je ale na tebe ako sa rozhodneš, lebo on možno očakával od manželstva s tebou úplne niečo iné čo ty..

..prehrá vlastne on, pretože prišiel manželstvom o vdovský príspevok..a další problém rozvod...nič príjemné.

janka666

Myslím si, že sa musíš s tým naučiť žiť. Je to pre neho skoro, nový vzťah a v byte, kde žil so ženou..ja chápem úplne čo on cíti a Ty musíš akceptovať jeho pocity. Ak ti to robí problém, tak s ním jasné že nemôžeš žiť..už to, že žiješ v domácnosti, kde žila iná žena, už to je dosť blbé. určite sú po byte aj nebohej fotky, čo je bežné..z tvojho pohľadu je to nepochopiteľné, ale vžij sa do jeho postavenia.
V staršom veku už nie je tak dôležitý sex ako súcit, láska, pomôcť jeden druhému, byť mu oporou..a to on od teba očakáva..neočakáva žiadne žiarlivostné scény..a nech ťa netrápi, že mu je za manželkou smutno, ved spolu žili celé roky a je to veľmi krátka doba po smrti..neviem si totiž predstaviť, že môj otec vdovec si do bytu po roku úmrtia mojej drahej mamy donesia ženu a ešte tá mu robí scény preto, lebo smúti a vysporiadava sa so smrťou svojej ženy..no tak to si vôbec neviem ani len predstaviť..takže ak môžem poradiť, trpezlivosť a rozprávajte sa otvorene o jeho manželke, nech sa vyhovorí, ..ale je to na dlhé trate, takže neviem, či to budeš vôbec vedieť akceptovať..musí to byť pre neho veľmi ťažké...veľa síl ti prajem a trošku viac porozumenia pre neho..on si musí odsmútiť a zmieriť a až potom môže snád prežiť další vzťah...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vdovec - Fórum - ZDRAVIE.sk