Vdovec

Príspevok v téme: Vdovec
kvietok007

Prosím poraďte:
Som vydatá vyše roka,manžel je vdovec.Mali sme aj menšie problémy,ale dnes som zažila šok:
Manžel išiel do obchodu,a zabudol si mobil-chcela som ešte aby niečo dokúpil.Kedže začal zvoniť v spálni,zobrala som ho a len tak som pozrela sms-pozrela som aj odoslané.
Písal tam jednej známej,že všade vidí manželku kde chodí,a že všetko mu ju pripomína-a že som mnou žije,ale s nou žil dosť dlho a nemože na nu zabudnúť.
Poviem vám velmi ma to trápi,až tak,že by som aj chcela od neho odísť.Neviem ako dalej,ved žijeme v ich byte,tak to ju všade bude vidieť stále.
Velmi ma to bolí,ked cudzej osobe opisuje o manželke,lebo to vyzerá,akoby zabudol že som tu ešte ja.Prosím povedzte,alebo poradte,čo mám robiť.Neviem naozaj-aj ked mi vraví,že to nie je tak ako si myslím.

takto tak

zjavne on ma problem sam so sebou, najprv nech si doriesi sam seba a potom sa moze pustit do dalsieho vztahu

drzim palce

kvietok007

ja som aj žiarlivá a často on o nej hovoril a mne to vAdilo,ale potom bol sviatok zosnulých,tak som ho chcela potešiť tým,že som kúpila veniec a SVIEčKY A BOLA SOM S NIM NA HROBE.
cHCELA SOM ABY VIDEL MOJU SNAHU.

kvietok007

má 2 dospelé dcery,napísal nech im dám vediet že je koniec.tak som im to napísala,a potom napísal,že som chorá.

AdamKrt

Citujem "Ked sme sa pohádali,tak mi vyčítal,že neviem variť,a že nemám ani 10% z jeho ženy,stále ma ponižoval."

to myslim, nech si spytuje svoje svedomie a nie zabrdat do niekoho, ci porovnavat. Co robi on miesto toho nariekania ? Ze mu umrela manzelka ? Tragedia. Mozes za to Ty ? Nie... Mate novy vztah, tak svoj stary si mal najskor vysporiadat, nez si zacne novy vztah s Tebou...

takto tak

kvietok, to je zvlastne, ze namiesto toho aby ta poprosl, aby si sa vratila sa ti financne vyhraza. Zvaz, ci ej to laska z jeho strany