Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darceky a ich prezentacia

Príspevok v téme: Darceky a ich prezentacia
AdamKrt

Blizi sa cas Vianoc a vo vacsine ludia davaju svojim blizkym, obzvlast partnerom/partnerkam viac darcekov.

Zaujimalo by ma, kolko eur minate napr. na partnerku/partnera na Vianoce ? Zhruba aky obnos ? Dalej, ci jeden darcek, alebo viac darcekov /kolko/ ? Prosim napisat aj ci sa jedna zhruba aj o vek osoby, alebo ci je zamestnana, student, nezamestnana a ako dlho ste spolu.

Ako zvyknete darovat jednej osobe viac darcekov ? Balite ich, ci date len tak ? Balite to do papiera okrasne, ci aj s maslickami, stuhami... Ako to prezentujete ? Ako to radi prezentujete pod stromcekom - napr. vela darcekov, jeden darcek, ktory obsahuje dalsi a dalsi ako matrioska, alebo schovane darceky a musi sa hladat... :) Co z toho povazujete za vhodnejsie, aby to vyznelo lepsie pri darovani ?

AdamKrt

www.swsd.sk

www.swsd.sk

www.swsd.sk

www.atcomp.sk

www.atcomp.sk

www.alza.sk

www.alza.sk
--------------------------------
Staci zbehnut do prveho obchodu s PC a pytat si MP3 prehravac s FM transmitterom, alebo iba samotny FM transmitter pripojitelny k MP3. Ze chcete prehravat z MP3 na autoradiu. Oni uz budu vediet. Tak isto urcite sa to bude dat kupit v elektro, ako su NAY, Datart, atd...

AdamKrt

dievcatko585:

existuju noze, co sa hraju na naradie a to co som linkoval je skor naradie, co sa hra na noz. Naradove funkcie som vyuzival na nom hodne casto, ako noz som to tusim nepouzil ani raz. Ved aj naco, taky maly pidichrchlacik. Takze ak nema daleko k technickym zalezitostiam, taketo naradie, moze byt dobra alternativa.

Alebo je skupina domacich majstrov kutilov, ze ich potesi preklepova vrtacka, karbobruska, stojan na uchytenie atd :)

Inak, co chlapom, zalezi, v akej je situacii. Ked napr. kamarat si kupil byt, on moc nevari, uplne minimalne a hovoril, ze nepotrebuje ani kuchynsku vahu. Tak som mu kupil taku paradnu digitalnu kuchynsku vahu a potesilo ho to. Akurat mu tam pasovala i vzhladom a teraz je cely rad, lebo od oka sa mu zle varilo. Alebo do doamcnosti rucny mixerik, ci V-krajac. Ci nieco do pocitaca na vylepsenie.

Ak ma niekto auto a ma tam radio a zapalovac, ale nema MP3 prehravac, tak sa da kupit MP3 vysielac, kde sa na radiu naladi stanica a ono to prehrava nahravky z MP3-ojky cez radio.

dievcatko585

Ja osobne mam rada darceky, ktore mi tu druhu osobu stale pripominaju.. Co sa tyka tejto otazky, je dost narocna, lebo kazdy clovek potrebuje ine veci v inych chvilach. Ja som minuly rok dostala kráásnu kozenu penazenku + drobnosti ako kozmetika a pod. Niekedy sa bojim, ze to co dostanem/darujem sice ta druha osoba potrebuje ale zasa ta konkretna vec sa nemusi pacit, farbou, tvarom, funkciami a pod. Ja som tej penazenke velmi rada, sama by som si taku nikde nezohnala, bola som vtedy milo prekvapena :) Ale co tento rok jemu kupit? Neviem... nemam ani typy.. noz urcite nie..

bibi123

Takze, darceky zvyknem kupovat par dni pred Vianocami(lebo po minule roky sa mi vzdy stalo, ze som dotycnemu vytarala, co mu idem darovat:O))) ).
Sme spolu 8rokov a byvame spolu cez 4roky, takze si myslim, ze ho uz velmi dobre poznam a viem, co potrebuje. Kazdy rok zakladnu darcekov tvori kozmetika-peny, strojcek s nastavcami, voda po holeni, kremy na tvar, sprchove gely(sam mi viackrat povedal, ze su to pre neho najlepsia darceky, lebo to sam neznasa kupovat), alkohol-vzdy jeho oblubeny konak, vzdy nieco na oblecenie-v piatok sme boli v Parndorfe, skusal si tam u Kelvina Cleina mikinu, povedala som mu, nech si ju neberie, ze sa mu nehodi:O))), takze v pondelok mu po nu pojdem, lebo mu krasne sedela:O))) + ma stavebne sporenie dufam, ze na nas spolocny dom:O))), takze mu tam vzdy nieco vlozim a dalsi dar tvori nieco do domacnosti(sada hrncov, plechov, nozov, mikrovlnka)... kedze nema rodicov, na Vianoce chodime k mojim rodicom, darceky balim jednotlivo-miniem strasnu kopu papiera aj 5-6ruliciek, napisem, co ide komu a dame to pod stromcek, z pochopitelnych dovodov cenu za darceky neratam, aby ma netrafil slak:O))) ziadne financne limity nemame, ale naposledy som dostala od neho k sviatku S-Line elektrony aj so zimnymi pneumatikami R17, takze sa budem musiet plesknut po vacku, aby som sa necitila zaviazana:O)))

Lemurik

Ja som s priatelom uz skoro 7 rokov (ja mam 22r., on 28).
Som studentka a nezarabam, dostavam len 10eur mesacne od mamy a sem-tam nieco od krstnych rodicov. Minule Vianoce som na priatela minula asi 70eur, tento rok sa chystam cca 100eur. Darceky nakupujem uz od augusta/septembra. Vzdy sa ho pred Vianocami pytam ci by si pod stromcek nezelal nieco specialne a on ma vzdy "sklame" nejakou odpovedou typu "Teba previazanu maslickou" a pod. (tie prve uvodzovky su tam preto lebo hoci je to romanticka odpoved, vobec nijak mi nepomoze pri kupe vhodneho darceka). Na rozdiel od neho si ale vsimam a pocuvam co sa mu paci a co ma rad takze sa mi vzdy podari najst nieco dobre. Viem ze ma rad Terminatora, Grecko, serial Knight Rider, ma rybicku, neustaly nedostatok ponoziek... Minuly rok sa mi napr. podarilo zohnat preneho model Knight Ridera na dialkove ovladanie (co oznacil za najkrajsi darcek aky mu niekto v zivote dal), tricko s Terminatorom, rok pred tym som mu kupila take viacfarebne svetlo na akvarium, kadejake vtipne ponozky... Vacsinou kupim nejaky jeden drahsi darcek a k tomu potom tradicne nejake tricko, parfem,... (dokopy 3-4 veci). Kazdy darcek je perfektne zabaleny v inom baliacom papiery, previazany kadejakymi stuzkami a menovku robim tak, ze si z netu stiahnem nejake vianocne fonty, vytlacim jeho meno napisane v nejakom milom fonte a ten kusok papiera nalepim na zabaleny darcek. Kedze na Vianoce chodieva priatel vzdy k nam tak darceky umiestnim rano 24.12. medzi ostatne pod stromcek a tam si ich potom vecer najde.
No a priatel je uplny opak. Sice mi dava viac darcekov a minie na ne aj viac penazi (odhadujem ze asi 2x viac) pretoze si to moze dovolit, ale hoci mu vzdy pocas roka hovorim co sa mi paci a co by som chcela nikdy si nic nezapameta a tyzden pred Vianocami si nakoniec len vypyta zoznam, ze co by som chcela, pripadne ideme nakupovat moje darceky spolu. S ich balenim si vela roboty tiez nerobi, kupi jednu velku darcekovu tasku a ked k nam na Vianoce pride polozi ju pod stromcek s tym ze ja predsa budem vediet ze je pre mna lebo vsetky ostatne darceky balim ja, vyhradne do baliaceho papiera a vzdy su prezdobene kadejakymi maslickami a pod.

AdamKrt

Pred par mesiacmi som nakupil este niekolko druhov pekneho vianoceho, ci slavnostneho baliaceho papiera a tiez to rad balim. Balenie obcas aj ozvlastnim nejakym zvlastnym tvarom, cedulkou, ci basnickou - ako venovanie.

Este to budem musiet vymysliet... Ale to nebude problem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darceky a ich prezentacia - Fórum - ZDRAVIE.sk