čo to znamená, ak sa chlap tvári, že ma nevidí?

Príspevok v téme: čo to znamená, ak sa chlap tvári, že ma nevidí?
centrina

Ahojte,
mám 20 rokov a vo výhľade pekného a milého chlapca. Sme super kamaráti, vieme si dobre pokecať, zdieľame sa... Boli sme spolu na víkende, ľudia si o nás mysleli, že spolu chodíme, ale, žiaľ nechodíme. Veľmi sa mi to páčilo.
Avšak keď je v miestnosti okrem mňa i iné dievča venuje sa jej.. mňa si málo všíma. Akoby som bola priesvitná.
Čo znamená takéto správanie? Ja sa v chlapoch vôbec nevyznám...

centrina

ľudia, ja nemám takú odvahu sa spýtať tak priamu vetu.. mi povie dievča spadla si z jahody... a už sa mu budem do konca života vyhýbať..

vzťahy sú komplikované.. dosť komplikované...

jednoduchší spôsob neexistuje?

AdamKrt

centrina:

opytaj sa ho, ci niekedy neuvazoval nad tym, ake by to bolo, mat spolu vztah. To ho uz moze trknut. Ak by sa nechytil, mozes povedat, ze Teba to uz napadlo a uvazovala si nad tym. Tu ak neni somar, by uz mal reagovat a mozes z toho este vykluckovat a zahrat to do autu.

Alebo mu povies rovno, ze by si si vedela predstavit aj vztah medzi vami. S chlapmi treba z mosta do prosta. A na taku hlasku by nereagoval uz iba uplny idiot... :)

tak

Adam Krt, ...teda Plný zásah, áno, si ma prekvapil, človeče, ...dievča drž sa toho, čo povedal a bojuj, oplatí sa, ...HORE HLAVU,Všetko je v najlepšom poriadku, ...

centrina

no dobre, ale zas mu nemôžem povedať, že brouku chceš so mnou chodiť? Čo, ak by povedal ee, to by som sa potom musela prepadnúť do západného Nemecka.

Ako chlapi, by ste mi mohli poradiť

AdamKrt

centrina:

a kde je ten problem ? Ako pises, ste SUPER KAMARATI... Podtrhujem KAMARATI... On flirtuje so zenami, asi si nejaku chce nabalit a kamaratku ma na kamaratenie.

Co je na tom divne ? Ak mas o neho zaujem a chces nieco viac, mas mu to povedat. Muzi vo vacsine nevedia dobre citat zenske signaly.

Mozes robit cachre-machre a jemu to stejne nedojde, lebo Ta bude brat ako kamaratku.

Nechapem vobec, co sa nad tym pozastavujes. Ked ste iba kamarati, tak by Ta to nemalo vobec prekvapovat. Mala si sa ozvat. Ako sa hovori: kto zavaha, nezere... :)