Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gastro-vysetrenie

Maryan2580

neriesila by som ze som nemala stolicu 24hodin... lekar vam povie ze je normalne nemat stolicu aj 5 dni, moje maximum bolo 12 dni... a zijem ale to boli bolesti a aj nafuknute brucho, pomoze prehanadlo, ale nie stale...

mili

jeluska, ako som už pisala, kup si lactobacily v tabletach v lekarni, ked jogurty už nevladzes. myslim, ze k tomu lekarovi nakoniec aj tak budeš musiet.možno to totiž nie je ani črevne, vyšetria ťa komplexne. neviem kolko mas rokov, ale hlavne aku diagnozu, rakovina creva vznika hlavne z niektorych polypov, ale jeden nikdy nevie... a aj na to nafukovanie su lieky. lekar musi predovsetkym zistit pricinu tvojich tazkostí

samko r.

Neviem presne či ti je teraz, ale povedať ti môžem a bolo to aj písané v novinách, že človek môže dostať rakovinu aj z obyčajnej triesky, ktorá je zadretá v koži. Každý neliečený zápal sa môže zvrhnúť na rakovinu.

jeluska

tu radu som uz dostala a ta znela, aby som sla k lekarovi. len ten strach, ktory mam je prilis velky. a preto sa pytam, ci, ak sa nahodou nenecham liecit lekarom, dojde az k rakovine...

jeluska

ibaze neviem, ci mozem zit stale o probiotickych jogurtoch a takmer o nicom. tie probiotika mi uz lezu na nervy. je mi z nich uz zle, ale ta co mam robit. teraz mam pred sebou jahodove acidko, ale je este plny teglik a je mi z toho zle. uz som vypila jogurtove mlieko s probiotickou kulturou a uz jednoducho nevladzem. uz sa mi dviha z toho zaludok. vcera som zjedla trocha hrozna, jednu alebo dve sladkosti a jedno alebo dve probioticke jogurty som vypila a troska som s napila acidofilneho mlieka. a uz mi je zle z toho... a to mam prezit takto este 3 tyzdne. sak to sa neda. so sestrou som sa totiz dohodla tak, ze ak mi do 3 tyzdnoch neprejdu problemy, tak ze ma objedna na gastro-vysetrenie. a tie probioticke somarinky pijem len 2. den. ved to je chore... ale ta nemozem to vypustit. v zivote som nevypila tolko probiotickych somariniek.

jeluska

tie probioticke jogurty a mlieka mi pomahaju, ale mam pocit, ze len na chvilu. stolicu mam po nich normalnu (teda nie tvrdu), ale len co na par hodin vynecham probiotika, tak sa mi zapcha a tvrda stolica vratia. ale brucho mam nafuknute dalej. ak mi to neprejde, tak pojdem ku lekarovi.

mili

...... a zabudla som, na nafuknute brucho skus napr. espumisan, mozno ti pomoze. swiss lactobacily/podobne zlozenie ma i hylak/ upravuje-normalizuje črevnu floru, čiže je jedno, či maš hnačku a či zacpu.pri dlhodobych hnačkach a nafukovani je dobre tiež aktivované drevné uhlie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

gastro-vysetrenie - Fórum - ZDRAVIE.sk